Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları aralıksız devam ediyor. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, iftar sofrasını bu kez de Karahasanlı Mahallesi’nde kurdu. Hilal Cami Yanına kurulan gönül sofralarını dolduran 7 binden fazla kişi, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

İftara, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Karahasanli Mahallesi̇'nde 7 Bi̇n Ki̇şi̇ Gönül Sofrasinda Bi̇r Araya Geldi̇ (9)

“RAMAZAN AYININ MANEVİYATINI, BİRLİĞİNİ VE BERABERLİĞİNİ HEP BİRLİKTE YAŞIYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bugün burada 7 bin kişiyiz. Ramazan ayının maneviyatını, birliğini ve beraberliğini bugün Karahasanlı Mahallemizde doyasıya yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Merkezefendi Belediyesi olarak bu güzel ayı, bu manevi ayı mahallelerimizde çalışma arkadaşlarımızla birlikte yaşatmaya devam ediyoruz. Allah’ım tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Allah’ım birliğimizi ve beraberliğimizi hiç bozmasın. Bereket dolu bir iftar sofrasını birlikte paylaşmanın sevinciyle Ramazan’ın huzurunu yaşamaya devam ediyoruz” dedi.

Karahasanli Mahallesi̇'nde 7 Bi̇n Ki̇şi̇ Gönül Sofrasinda Bi̇r Araya Geldi̇ (8)

SIRADAKİ İFTAR MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ’NDE

Merkezefendi Belediyesi 21 Mart Perşembe günü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Barbaros Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ramazan ayının maneviyatının yaşanacağı programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunulacak.

Partililerle Buluştu, İlçe Halkına Mesajlarını Verdi Partililerle Buluştu, İlçe Halkına Mesajlarını Verdi

Karahasanli Mahallesi̇'nde 7 Bi̇n Ki̇şi̇ Gönül Sofrasinda Bi̇r Araya Geldi̇ (6)Karahasanli Mahallesi̇'nde 7 Bi̇n Ki̇şi̇ Gönül Sofrasinda Bi̇r Araya Geldi̇ (3)

Editör: Tahir Aygün