Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Denizli Haber - Başkan Selim Kasapoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere en büyük hediyesi olan Cumhuriyet’imizin 99’uncu yıldönümünü kutlamanın sevincini ve coşkusunu yaşıyoruz.

Denizli'de aramızdan ayrılanlar Denizli'de aramızdan ayrılanlar

Büyük kurtuluş mücadelesinin ardından, milletimizin hak ettiği yönetim biçiminin Cumhuriyet olduğunu bildiren, bu ülkenin yolunu çağdaş medeniyetler yolu olarak tüm dünyaya ilan eden, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnet ve şükranla anıyorum. Ülkemizin aydınlık geleceği için; daha çok üretmek, kazanmak, zenginleşmek ve gelişmek zorundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle; ilkelerinden asla şaşmayacağımız, eşsiz bir miras olarak aldığımız ve çocuklarımıza emanet edeceğimiz Cumhuriyet’imizin 99. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Büyük Önder Atatürk ve canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.” dedi.