Denizli haber - Yaşadıkları sorun ve sıkıntıları başkan Kırar’a aktaran pazarcılar şunları söylediler.

“Ülkemizde büyük bir ekonomik kriz var. Halde meyve ve sebze fiyatlarının yüksek olması nedeniyle bizde yüksek fiyata satmak zorunda kalıyoruz. Fiyatlar pahalı olunca vatandaşında alım gücü olmuyor. Biran önce yetkilerinin buna bir çözüm bulması gerekmektedir.”dedi.

KIRAR’DAN PAZARCI ESNAFA ZİYARET (1)

Sorunları dinleyen  başkan Kırar, daha sonra vatandaşın alım gücü konusunda bir süre pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla görüşerek, vatandaşların da sorunlarını dinledi.

KIRAR’DAN PAZARCI ESNAFA ZİYARET (2)

Başkan Kırar,  “Gerçekten ülkemiz  büyük bir ekonomik krizin eşiğinde vatandaşın alım gücü düştü. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor. Gündelik belli olmayan gelen zamların yanısıra sebze ve meyvelerdeki artışta cabası.Vatandaşımız pazar arabalarını doldurmakta zorlanıyor.Kimi vatandaşımız da sadece bakmak ile yetiniyor. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor.

KIRAR’DAN PAZARCI ESNAFA ZİYARET (3)

İYİ Parti’de Pamukkale Belediye Meclis Üye Adayları Belli Oldu İYİ Parti’de Pamukkale Belediye Meclis Üye Adayları Belli Oldu

Biran önce yetkililerin bu fiyat artışına dur demesi lazım. Ayrıca vatandaşında alım gücünün artırılması için gerekli iş sahalarının açılması ve yardıma muhtaç ailelere imkanlar sağlanması gerekir. Bizler DEVA partisi olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Her platformda ve her alanda vatandaşlarımızla beraber olup sorun ve sıkıntılarını dinlemeye ve çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz.”dedi.

KIRAR’DAN PAZARCI ESNAFA ZİYARET (4)

Editör: Tahir Aygün