Denizli Haber - Sanat alanındaki hizmet ve projelerine tüm hızıyla devam eden Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçenin kültürüne ve tarihine ışık tutmak, sanatla iç içe bir nesil yetiştirmek ve 7’den 70’e tüm kursiyerlerin keyifli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla Merkezefendi’ye kazandırılan ‘Merkezefendi Sanat Merkezi’ndeki kurslar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Merkezefendi Sanat Merkezi’nde; piyano, keman, gitar, perküsyon, bateri, bağlama, bas gitar, elektro gitar, çello, klarnet, şan, ritim ve orff gibi enstrüman kursları veriliyor. Güzel Sanatlar Lisesi’ne ve fakültesine hazırlanmak isteyen öğrencilere Merkezefendi Sanat Merkezi’nde Akademik Resim kursu da veriliyor. Aynı zamanda; seramik, tel kırma, ürün tasarım ve ev dekorasyonu kursları da bulunuyor. ‘Merkez Çarşısı’na üye, ‘E-Ticaret’e meraklı ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen girişimcilere Merkezefendi Sanat Merkezi’nde eğitim veriliyor.

KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ, MERKEZEFENDİ (4)

“SANAT İLE İÇ İÇE BİR NESİL YETİŞTİRİYORUZ”

Merkezefendi’de vezneler saat 22.00’ye kadar açık olacak… Merkezefendi’de vezneler saat 22.00’ye kadar açık olacak…

Kültür ve sanat alanındaki faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Talepler doğrultusunda Merkezefendi Sanat Merkezimizde hemşehrilerimize ücretsiz kurs imkânı sunuyoruz.

KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ, MERKEZEFENDİ (14

Merkezefendimizde yaşayan tüm hemşehrilerimizi sanat ile buluşturuyor, sanat ile iç içe bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Uzman kadromuz ve eğitim anlayışımız ile bir çok branşta kurslarımız devam ediyor. Merkezefendi, kültürün ve sanatın merkezi olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ, MERKEZEFENDİ (2)