Denizli Haber - İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Türkay Berberoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yaptığı lokma hayrı ile andı. Berberoğlu, ayrıca Nutuk kitabı ile Atatürk rozeti dağıttı.

WhatsApp Image 2023-11-10 at 14.57.11

Bugün, Kurtuluş Savaşı’nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıldönümü. İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Türkay Berberoğlu, Türk ve dünya tarihine ismi altın harflerle yazılan, mazlum milletlerin rehberi olan Atatürk’ü farklı bir etkinlikle andı.

WhatsApp Image 2023-11-10 at 14.57.11 (1)

İNCİLİPINAR PARKI’NDA LOKMA HAYRI

İncilipınar’daki Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı girişinde öğle vakti stant kuran Berberoğlu, Büyük Önder’in ruhuna adadığı lokma hayrı yaptı.

WhatsApp Image 2023-11-10 at 14.57.11 (2)

NUTUK KİTABI VE ATATÜRK ROZETİ DAĞITILDI

Berberoğlu, ayrıca Atatürk’ten mesajlar içeren ölümsüz eser Nutuk kitabını dağıttı ve vatandaşlara Atatürk rozeti taktı.

“CUMHURİYETE VE İLKELERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Akışık İstifa Etti Akışık İstifa Etti

Atatürk’ün bıraktığı mirasa sonsuza dek sahip çıkılacağını vurgulayan Berberoğlu, “Atatürk’ün yolundan asla şaşmayacağız, o yolda yürümeyi hiçbir zaman bırakmayacağız. O’nun kurduğu Cumhuriyete ve ilkelerine sahip çıkacağız. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerini kullandı.

Editör: Tahir Aygün