Partililerle Buluştu, İlçe Halkına Mesajlarını Verdi Partililerle Buluştu, İlçe Halkına Mesajlarını Verdi

Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi tarafından Ramazan ayında geleneksel hale getirilen mahalle iftarları devam ediyor. Ramazan ayında vatandaşı sofralarda buluşturan Merkezefendi Belediyesi, İlbade Mahallesi Kapalı Pazaryeri’ne kurduğu iftar sofrasına binlerce Merkezefendili katılım sağladı. Kurulan iftar sofrasında vatandaşlar orucunu birlikte açtı. İftar programı sonrası tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

İlbade Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleştirilen iftar programına Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ile Hüdai Tirit, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Merkezefendi̇’de İlk İftar Sofrasi İlbade Mahallesi̇’nde Kuruldu (8)

İFTAR SOFRASI SEVİNDİK MAHALLESİ’NDE KURULACAK

İlbade Mahallesi’ndeki iftar programının ardından Merkezefendi Belediyesi, 13 Mart Çarşamba (bugün) günü Sevindik Mahallesi Sevindik Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ramazan ayının huzurunun yaşanacağı programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi de olacak.

Merkezefendi̇’de İlk İftar Sofrasi İlbade Mahallesi̇’nde Kuruldu (7)

“RAMAZAN AYININ MANEVİYATINI MERKEZEFENDİ'DE YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUZ”

İlbade Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar ile aynı sofrada buluştuklarını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerim hayırlı ramazanlar, ramazan ayınız mübarek olsun. Bu yılın ilk ramazan sofrasını, gönül sofrasını İlbade Mahallemizde kurduk. Biliyorsunuz ki bu mahallemizin gönlümüzdeki yeri ayrı. Gönül sofrasına İlbade Mahallesi'nden başlayarak devam edecek olan mahallelerimizde bu bereketi, huzuru ve ramazan ayının o maneviyatını Merkezefendi'de yaşatmaya çalışıyoruz. Allah tuttuğumuz tüm oruçları kabul etsin. Herkese hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.

Merkezefendi̇’de İlk İftar Sofrasi İlbade Mahallesi̇’nde Kuruldu (4)Merkezefendi̇’de İlk İftar Sofrasi İlbade Mahallesi̇’nde Kuruldu (2)Merkezefendi̇’de İlk İftar Sofrasi İlbade Mahallesi̇’nde Kuruldu (1)

Editör: Tahir Aygün