MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Görevinden İstifa Etti MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Görevinden İstifa Etti

Denizli Haber - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, 2023 yılında gerçekleşecek 28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu.  Garip’in istifasının ardından Denizli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanlığına Avukat Mehmet Ali Yılmaz getirildi.

Yılmaz paylaşmış olduğu mesajında; " Genel Merkezimiz, Denizli MHP İl Başkanlığı görevini bugün şahsıma tevdi etmiştir. Öncelikle bu onurlu görevi şahsıma uygun gören Sayın Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin 2023'e doğru gittiği bu dönemde üstlendiğim sorumluluğun ne denli ağır ve büyük olduğunu biliyorum. Bu büyük sorumluluğun gereğini sadece tek başıma ya da il ve ilçe yönetimlerimizle değil, Denizlimizin dört bir yanında yaşayan tüm ülküdaş ve gönüldaşlarımızla, onların destek ve katkılarıyla hep birlikte yerine getireceğiz. Bu vesileyle, üç hilalle gönül bağı olan tüm ülküdaşlarımızı beraber olmaya, hep birlikte çalışmaya çağırıyorum. MHP Denizli İl Teşkilatındaki görev dönemimizin ülkemiz, Büyük Milletimiz ve Denizli'miz için hayırlara vesile olmasını yürekten diliyorum. Varolsun Ülkücü ve Milliyetçi Hareket!
Varolsun Türkmen Beyimiz! Ne Mutlu Türk’üm Diyene! " dedi.

318114104_877013186660438_5275586942106455016_n

mehmet ali yılmaz