banner19

MEHMET UZ İSMİNİ DUYUNCA, GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMIYOR

Geçtiğimiz ay eşi Mehmet Uz’u kaybeden 60 yaşındaki Hamide Uz, Mehmet Uz’un seçim araçlarını ve afişlerini görünce göz yaşlarına hakim olamadığını eski eşini hatırladığını ve Milletvekili adayı…

MEHMET UZ İSMİNİ DUYUNCA, GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMIYOR
banner20
banner10

Delikliçınar Gazi Bulvarında MHP’nin seçim standına gelerek görevlilerden kendisini Milletvekili adayı Mehmet Uz ile görüştürmelerini rica eden Hamide Uz’un isteği yerine getirildi.

Milletvekili Adayı Mehmet Uz’a eşine çok benzediğini ve isimlerinin aynı olduğunu söyleyen Hamide Uz,” Eşimi Ramazan ayından dört gün önce kaybettik. 4 çocuğum var hepimizde Mehmet Uz’un seçim araçlarını ve afişlerini görünce onu hatırlıyoruz. Onun Milletvekili olmasını çok isterim desteklerimiz ve dualarımız onunla beraber, rahmetli eşim vefat etmeden önce her zaman MHP’yi desteklerdi ”dedi.

Biz bu memleketin öz evladıyız diyen Mehmet Uz,” Mehmet amcamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Biz bu memleketin öz evladıyız. Hamide hanımda benim bir annem. Eşine hem isim olarak hem de görsel olarak benzediğimi belirtti. Biz her zaman onun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 00:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11