banner346
banner19

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’dan Davet..

MHP’li Yılmaz:Pamukkale İlçemizde farklı görüş ve çözümleri ortaya koymak adına birlikte siyaset yapalım.Partimizin kapısı halkımıza sonuna kadar açıktır.İlçemiz tarım,turizm,sanayi ve birçok meslek grubunun faaliyet gösterdiği bir nitelik arzediyor.O nedenlerle herkesin görüşü ve önerileri çok değerli. Kaldı ki;ortak aklı egemen kılmanın yolu birlikte düşünmekten geçiyor.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’dan Davet..
banner20
banner243

Dağınık coğrafi yerleşkeler bakımından ise dikkate aldığımız vakit ilçemiz,çok sesliliğin ve sosyo-ekonomik çeşitliliğinin de çok istisna bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Üye kayıtlarımızı ve teşkilat çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.Milletimizin destek ve güveni ile birlikte,her geçen gün üye sayımızı arttırıyoruz.

Her mahallemizin dokusu ve hikayesi bambaşka,aslında Pamukkale’yi değerli kılan ana unsur da buradan geçiyor. Tarihin,kültürün ve medeniyetlere evsahipliğinin bileşimi ilçemizde yaşamayı,hepimiz için bir şans ve fırsat olarak görüyoruz.

"Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben." anlayışını bizlere yol haritası sayan sayın genel başkanımız Dr.Devlet Bahçeli beyefendinin ışığında kararlılıkla siyaset yapmaya devam edeceğiz.

“Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan,Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN” diyen Ziya Gökalp’in fikri ve ilmi kültür milliyetçiliği düşüncesini zihnimize ve yüreğimize kazıyarak nakşedeceğiz.

“Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.”Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in bu sözleri camiamıza ışık tutmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi,ilke ve politikaları asla popülizm içermez, günü birlik kişisel menfaatler taşımaz.Devletimizin Bekasını, Aziz ve Asil Milletimizin refah ve yarınlarını esas alan misyon ve vizyon taşımaktadır.

Ülkücü-Milliyetçi hareket,hakkın, hakikatin ve halkın kutlu davasıdır. Bu haklı davada bizimle birlikte mücadele etmek,davamıza katkı sağlamak isteyen herkesi Pamukkale İlçe Başkanlığımıza davet ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 12:01

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER