banner19

UZ'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

UZ’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

UZ'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI
banner20
banner10

Babalar günü nedeniyle açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Milletvekili Adayı Mehmet Uz, “Başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların, Babalar Gününü kutladığını ve sağlık dolu bir ömür diliyorum “dedi

Bayramın mutluluğunu babalar günün huzuru ile birlikte yaşamanın güzel bir duygu olduğunu söyleyen Uz ,"Bugün Ramazan Bayramının son gününde Babalar Günü’nü kutluyoruz, muhterem babalarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Babalık; annelik gibi yüce bir duygu, umut ve güven veren manevi bir sığınak, özveri ve fedakârlık isteyen bir değerin unvanıdır. Türk aile yapısının temel direği, koruyup gözeteni, kol kanat gereni şüphesiz ki babalarımızdır. Ömrünü evlatlarının iyi yetişmesine, mutlu ve huzurlu olmasına adayan babalarımız hangi yaşta olursak olalım arkamızda duran yegâne güçtür. Bunu 4 kız babası olarak söylemek isterim ki evlatlarımızın kıymetini bilmek boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.
Anne ve babalarımızın kıymetinin iyi bilinmesi gerektiğini belirten Uz, ”Şu gelip geçici fani hayatta babalarımızın kıymetini bilelim, nefes aldığımız müddetçe onlara ‘öf’ bile demeyelim. Rahmete kavuşan babalarımızın emanetlerine leke sürdürmeyelim, onların hatıralarını incitmeyelim. Analarımız ağlamasın elbette; ama babalarımızın da içli içli, için için ağlamasına, göz pınarlarından yaşların süzülmesine izin vermeyelim. Evlat acısıyla yanan, evlat hasretiyle kavrulan, evlat sevinciyle yüreğinde çiçekler açan her anneyi, her babayı saygıyla selamlıyorum. Tüm babaların Babalar Günü’nü tebrik ediyor, ebediyete intikal edenlere Rabbim ’den rahmet diliyorum ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14