banner19

UZ'DAN İLK ZİYARET BABAANNEYE

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

UZ'DAN İLK ZİYARET BABAANNEYE
banner20
banner10

Ramazan Bayramında her yıl olduğu gibi MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz önce Babaannesi ve Halası ile bayramlaştı hayır dualarını aldıktan sonra seçim çalışmalarına devam etti.
 Ramazan Bayramı ile ilgili açıklama yapan MHP Denizlu Milletvekili Adayı Mehmet Uz, manevi iklimin, toplumsal dayanışmanın ve zorda kalanları hatırlamanın eşsiz fırsatlarını sunan Ramazan ayını geride bırakarak yeni bir bayrama daha ulaşıldığını ifade etti.

MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Uz, küçüklerin hatırlandığı, büyüklerin sayıldığı, kucaklaşmanın, kavuşmanın ve buluşmanın millet fertlerinde davranış haline geldiği bayramların, milletin kültür hayatındaki öneminin büyük olduğunu vurguladı. Uz, vatandaşlar  arasında güzel dileklerin ve hayırlı temennilerin karşılıklı olarak sunulduğu mana yüklü günlerdeki hoşgörünün, anlayışın ve vefanın yılın her anında da görülmesine ve gösterilmesine çok ihtiyaç bulunduğunun tartışmasız bir gerçek olduğunu belirtti.

Uz mesajına şu sözlerle devam etti ,” Kardeşliğin yok olmaya yüz tuttuğu, birlik ve beraberliklerin kaybolmaya başladığı, Yaşadığımız coğrafyada her geçen gün gelecek korkusu yaşadığımız, dış güçlerin baskısıyla beka sorununun yaratıldığı; güzel Ülkemizin Dünyanın parlayan yıldızı, 1000 yıllık kardeşliğimizin yeniden hayat bulması, tuttuğumuz oruçların ve Hayır-Dualarımızın kabul olması temennisiyle, Denizlili hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla kutlar, Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner11