Denizli Haber - AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanlığını ziyaret etti. Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin, başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile oda başkanlarına görevlerinde başarılar diledi. Esnaf ve sanatkârın Türkiye’nin ilerlemesine büyük katkı sunduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Kentimizin gelişmesi, kalkınması ve daha güçlü noktaya ulaşması ortak gayemiz. Bu şuurla elbirliği içinde güzel ve başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Ak Partili Tin; “Denizli Vefanın Şehridir” Ak Partili Tin; “Denizli Vefanın Şehridir”

DESOB2

“ESNAFIMIZIN HER DAİM GÜÇLÜ OLMALI”

Esnaf ve Sanatkârı ihtiyaç durumlarına göre her dönem desteklediklerini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Zaman zaman esnaf temsilcilerimiz ve esnaflarımız ile bir araya geliyoruz. Onları dinleyip, meselelerine çözümler arıyoruz. Taleplerinin yakın takipçisi oluyoruz. Esnafımız, ülkemiz ekonomisinin bel kemiğidir. Gayret eden, alın teri döken, üreten, helal rızık peşinde koşan esnafımızın başarıları ülkemizin başarısıdır. Dürüst ticaret anlayışıyla ülkemizin parlak yarınlarına umut olan esnafımızın yanında yer almak geleceğin inşasında önemli bir mihenk taşıdır. Omuz vereceğiz, gücüne güç katacağız ve esnafımızın zorunu kolay etmek için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Bu toprakları bereketli kılan, alın teri döken insanlarımızın fedakâr emeğidir. Birlikte emek vererek, çalışarak, aşamayacağımız engel, varamayacağımız menzil yok. İnsanlarımızın refah seviyesini korumak için hepimiz üzerimize düşen her ne varsa yapmak için çalışıyoruz. İşbirliğini önemsiyoruz. İşbirliğinin neticesinde doğan güç birliği ile her zorluğun üstesinden gelebilecek iradeye de sahibiz. Esnafımızın varlığını koruyacağız ve gücünü büyütmeye azimle devam edeceğiz” dedi.

 DESOB1

“ESNAFIMIZ İÇİN İMKÂNLAR SEFERBER EDİLDİ”

Esnaf ve Sanatkârların bu toprakların harcı olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Devletimiz ihtiyaç duyulan tüm imkânları esnafımızla bölüşmeyi sürdürüyor. Özellikle salgın dönemi başta olmak üzere küresel sıkıntıların baş gösterdiği zorlu dönemlerde esnafımızı hiç yalnız bırakmadık. Uygun koşullarda kredi imkânı sunulması, ödemelerin ötelenmesi, borçlarda faizlerin silinmesi, mal ve hizmet alımlarında kullanabilmeleri için ticari kredi kartı tanımlanması, işe devam desteği, ekonomik istikrar kalkanı, teminat yetersizliği olan firmalar için KGF destekli kredi imkânı, KOSGEB destekleri ve daha birçok kolaylığı esnafımıza sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Ticari faaliyetleri olumsuz etkileyecek her hususun önüne geçmek için gerekli olan adımları attık. Esnaf ve sanatlarımız kendi yaşadığı sıkıntılara rağmen çevresindekilere de el uzatmayı hiçbir zaman ihmal etmez. Gani gönüllüdür, yardımseverdir, fedakârdır, imkânlarını bölüşmesini bilir. Bu anlayış Ahilik geleneğimizin de bizlere en kavi mirasıdır. Bu vesileyle bir kez daha başta Mehmet Ali başkanımız olmak üzere tüm oda başkanlarımıza ve yönetimlerine vazifelerinde başarılar temenni ediyor, esnafımıza bol ve bereketli kazanç, huzurlu çalışmalar diliyorum” dedi.

Milletvekili Şahin Tin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği, yönetim kurulu üyeleri ve bağlı oda başkanları adına teşekkürlerini sundu.