AK Parti Denizli Milletvekili Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Kâtip Üyesi Nilgün Ök  mesajında; "Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde Millete hizmet yolunda 'büyük ve güçlü Türkiye' fikri anlayışıyla çıkılan bu kutlu yolculukta sayısız hizmet ve yeniliklere imza atarak her adımda milletimizle bir olduk. Ülkemize çağ atlatan ailemizin, yuvamızın, AK Partimizin 22. Yaş günü kutlu olsun. Ülkemize hizmet edeceğimiz nice yıllarımız olsun.

Hayalleri Gerçeğe Dönüştürdük

14 Ağustos 2001'de çıkılan AK yürüyüş, Türkiye’nin içinde bulunduğu zor durumlara karşı bir çözüm yolu olmuş ve Türk siyasi tarihinin seyrini değiştirmiştir. Kuruluşundan 15 ay gibi kısa bir sürede gücünü aziz milletimizden alarak tek başına iktidar olan AK Parti, milletimiz tarafından bir umut olarak görüldüğü gibi tüm dünyanın da umudu olduğunu ispatlamış bir partidir. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda sadece hayal kurmakla kalmadık, hayalleri tek tek gerçeğe dönüştürdük. Partimiz; vatandaşımızın emrinde, milletimize hizmet yolunda aynı inanç ve kararlılıkla huzur ve güvenin adresi olarak yoluna devam etmektedir.

AK Parti Vefadır, Sevdadır, Millettir, Türkiye'dir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve onun davasını davası olarak gören aziz milletimizin AK Parti’ye olan desteği 22 yıldır katlanarak devam etmektedir. AK Parti teşkilatlarımızın inanmış kadroları olarak Türkiye’yi her alanda çağ atlatacak çalışmaları hayata geçirmeye eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarıma, spordan sosyal devlet uygulamalarına kadar her alanda hizmetlerimizi köy köy, belde belde, şehir şehir milletimize ulaştırmaya devam edeceğiz. AK Parti, sadece bir siyasi parti değildir. AK Parti davadır, vefadır, sevdadır, millettir, Türkiye'dir.

Türkiye’nin yarınları için Bu Birlik ve Enerjiyle Yolumuza Devam Edeceğiz

Geçmişte her zorluğun üstesinden gelen AK Parti bugünlerin de milletimizden aldığı destekle en kısa sürede üstesinden gelecektir. Bizim söyleyecek daha çok sözümüz var, Türkiye’nin yarınları için bu birlik ve enerjiyle milletimize hizmet yolunda tüm gayretimizle milletimizin yanında olmaya, bu güzel ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu ailenin ferdi olmamı sağlayan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve milletimize saygı ve teşekkürlerimi sunuyor, AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan partimizin tüm değerli mensuplarının 22. yıl dönümünü kutluyorum" dedi.

Nice AK yıllara…u Kâtip Üyesi

Editör: Tahir Aygün