Denizli Haber - Sosyal farkındalık çalışmalarına önem veren Pamukkale Belediyesi, bu amaçla başlattığı etkinliği festivale dönüştürdü. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Pamukkale Belediyesi Patifest Denizli 2023” etkinliği hafta sonunda gerçekleşecek. Denizli’de hayvan dostlarının heyecanla beklediği Patifest, 10 Eylül 2023 Pazar Günü İncilipınar Parkı’nda saat 16.00’da başlayacak. Pamukkale Belediyesi Patifest Denizli 2023 kapsamında yarışmalar, eğlenceler, oyun parkları, alışveriş ve çekilişler yapılacak. Etkinlik alanında DJ Güray performansıyla katılımcıları coşturacak. Patifest 2023’de Tekil-A grubu konser verecek.

PATIFEST 2023

Er meydanı Denizli’de kuruluyor! Dev organizasyon pazar günü Er meydanı Denizli’de kuruluyor! Dev organizasyon pazar günü

“TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUM”

Hayvan hakları konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çıkılan yolda 4. Seneye ulaşıldığını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale Belediyesi olarak sokaklardaki can dostlarımıza destek sağlamak amacıyla Patifest’in 4.’sünü düzenliyoruz. Can dostlarımızla güzel bir gün geçirmek, onların haklarına yönelik önemli bir farkındalık oluşturmaya destek vermek isteyen tüm hayvan dostlarımızı ‘Pamukkale Belediyesi Patifest 2023’ çeşitli etkinlikler ve konserlerle renklenecek. Festivalimizle ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve ücretsiz olan festivalimize tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.