Denizli Haber - Konferansa, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve birçok önemli isim katıldı. Başkan Osman Zolan, konferansta yaptığı konuşmada Denizli'nin tarihi ve kültürel değerlerine vurgu yaparak, bu tür etkinliklerin önemine dikkat çekti.

“OSMANLI DÖNEMİNDE DENİZLİ” KONFERANSI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ (1)

Prof. Dr. Mehmet Ali Ünal ise konuşmasında Osmanlı İmparatorluğu'nun Denizli'ye olan etkilerini detaylı bir şekilde ele aldı. Osmanlı dönemindeki ticaret hacmi, sosyal ve siyasi yapılanma gibi konulara değindi ve katılımcılara bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi.

“OSMANLI DÖNEMİNDE DENİZLİ” KONFERANSI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ (5)

MÜSİAD Denizli Şubesi olarak, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Pamukkale Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bu önemli etkinlikte yer almanın gururunu yaşıyoruz. Eğitim ve Kültür Komisyonu Başkanı Ramazan Gönen'in öncülüğünde planlanan etkinlik, Denizli'nin tarihine ve kültürüne olan ilgiyi artırmayı hedefliyor.

“OSMANLI DÖNEMİNDE DENİZLİ” KONFERANSI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ (4)

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı " Konferansa katılan tüm konuşmacılar, organizasyon ekibi ve değerli katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bu birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle Denizli'nin tarihi ve kültürel zenginliklerini daha da tanıtmaya devam edeceğiz" dedi.

“OSMANLI DÖNEMİNDE DENİZLİ” KONFERANSI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ (2)

Editör: Tahir Aygün