Denizli Haber - Başkan Özbaş, mesajında şu sözlere yer verdi: “29 Ekim 1923’ten günümüze, birlik ve beraberlik içerisinde yürürken geleceğimizin teminatı ve dirilişin sembolü olan Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamanın gururu ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılını görmemiz için büyük kahramanlıklar gösteren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, canlarını cennet vatanımız için feda etmiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyorum.

Bugün geçmişten aldığımız güçle, her adımımızda ülkemizi, çocuklarımızı, gençlerimizi ve geleceğimizi düşünüyoruz. Türk milletinin sarsılmaz, kararlı duruşunun nişanı olan Türkiye Cumhuriyetimizin değerlerini, büyük Türk milletinin bir ferdi olmanın şerefini, kıymetini en güzel şekilde ifade etmeye çalışıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bizlere miras kalan ve gelecek kuşaklara daha da gelişmiş ülke bırakmak için eğitimden, spora, sanattan kültüre hizmetlerimizi nakış gibi işliyoruz.

Denizli Tabip Odasından ‘Önlem Alın’ Çağrısı Denizli Tabip Odasından ‘Önlem Alın’ Çağrısı

Ülkemizin her bir evladının vatanının geleceğine yönelik umutları ve hedefleri her zaman vardı, olmaya da devam edecektir. Tarih sayfalarını altın harflerle süsleyen Türkiye Cumhuriyetimize çiçekler dikmeye, güzellikler ekmeye devam edeceğiz. Yaşasın devlet, yaşasın millet, yaşayın Cumhuriyet.”

Editör: Tahir Aygün