Özbaş’tan kursiyerlere büyük destek Özbaş’tan kursiyerlere büyük destek

Denizli Haber - Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın Sarayköy’e kazandırdığı önemli vizyon projelerinden birisi olan sinema, 2018 yılında Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde hayata geçti. İlçeler arasında sadece Sarayköy’de hayata geçen sinema hizmetini yakın ilçedeki vatandaşlarda vizyon filmleri izlemek için tercih ediyor.

Vatandaşların ulaşımlarının kolaylaştığı bu sayede zamandan da tasarruf ettiği hem de maddi anlamda ayrıcalık sunan sinema, önemli günlerde Başkan Özbaş tarafından çocuk, genç ve yetişkinlere özel ücretsiz sunuluyor.

7-9

Şimdi ise sömestir tatiline giren binlerce öğrenciye Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, tatil hediyesi olarak sinemayı ücretsiz yaptı. İlçe sınırları içerisinde eğitim alan tüm anasınıfı, ilk, ortaokul ve lise öğrencileri gişe liderliğini bırakmayan TRT yapımı vizyon filmler Nefes: Yer Eksi İki ve Rafadan Tayfa: Hayrimatör’ü Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde izleyebilecek.

4-42

Sömestir tatili boyunca sürecek olan sinema günlerinde öğrencileri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Özbaş, Kültür Merkezi’ni ziyaret ederek minik misafirlerini kapıda karşılıyor.

Sürprizlerinin bitmediğini işaret eden Başkan Özbaş ile sohbet eden veliler ise sinema hediyesi için teşekkür etti.
2-63

“Onlarla beraber nice yollar yürüyeceğiz”
Çocuklarla ve gençlerle tek tek ilgilenen Başkan Özbaş, isteklerini sormayı da ihmal etmedi.

Başkan Özbaş,  “4 aydır eğitim öğretim hayatlarına yoğun bir şekilde devam eden gençlerimizin ve çocuklarımızın sömestir tatilinde Sarayköy Belediyesi olarak onlara Kültür Merkezimizde sinema günleri düzenledik. Sarayköy’de binlerce öğrencimiz ilk, orta, lise hatta okul öncesi eğitime giden çocuklarımız olmak üzere vizyondaki filmlerimiz Rafadan Tayfa: Harimatör ve Nefes filmlerini Kültür Merkezimizde izleyebilecek. Sarayköy kültürün, sanatın, eğitimin ve sporun merkezi olacak demiştik. Bugün Kültür Merkezimizde tüm gençlerimizi ve çocuklarımızı sinema ile buluşturuyoruz. Çocuklarımız bizim, ülkemizin geleceği. Onlar için çalışmaya, gayret etmeye, hizmetler üretmeye ve projeler yapmaya devam edeceğiz. Onları seviyoruz. Onlarla beraber nice yollar yürüyeceğiz. Nice güzel işleri hep birlikte başaracağız” dedi.

Editör: Tahir Aygün