Aç Kalıp Okula Sığınan Kuzgun Kurtarıldı Aç Kalıp Okula Sığınan Kuzgun Kurtarıldı

Denizli Haber - Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mesut Türkoğlu, il yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı Alper Çağatay Halatçı, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nur Kovar ile birlikte ziyaret etti. Başkan Akcan, Çal ile ilgili genel bilgiler verdi, 31 Mart seçimlerinde başarılı olacaklarını söyledi.

“DERSİME ÇALIŞIP GELDİM, AKCAN BAŞARILI”

Milletvekili Ömer Özmen, Çal ile ilgili dersine çalıştığını ve bilgi sahibi olduğunu söyleyerek, “Çal’da henüz ittifakın adayı belli değil. Ancak, Başkan Akcan üçüncü dönem seçildiği taktirde başarılı olacaktır. Çünkü, ustalık dönemine geçecek. Kalfalık dönemi bitti. Bu açıklamam benim temennimdir. Temennimin gerçek olacağına inanıyorum. Başkan Akcan, Çal’da her kesim ile iyi bir ittifak kurmuş” diye konuştu.

DENİZLİ ADAYI KİM OLACAK?

Ömer Özmen, AK Parti ve Cumhur İttfakı’nın Denizli Büyükşehir adayının Pazar günü açıklanacağını sözlerine ekleyerek, “Denizli partimiz ve diğer partiler için de çok önemli. Kuşkusuz muhalefette Denizli’yi kazanmak isteyecek. Ancak, biz başarılı olacağımıza inanıyoruz. Denizli Büyükşehir adayımızın ismi Pazar günü açıklanacak” dedi.

Editör: Tahir Aygün