Denizli Haber - Yaş almış vatandaşlarımız için şehrimizin muhtelif yerlerinde, iyi şekilde vakit geçirebilecekleri, çay servisinin ücretsiz olacağı, kaliteli vakit geçirebilecekleri, okuma ve aktivite köşeleri olan yaşam alanları inşa edeceklerini söyleyen Öztürk, “geçmişine saygısı olmayanın geleceği olmaz” düsturu ile hiç durmadan çalışacaklarını ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 13.38.13

Öztürk; “İYİ belediyecilikte yaş almışlarımız kendilerini yalnız ve çaresiz hissetmeyecek. Evde Bakım Hizmetleri’nin kapsamı genişleteceğiz. Yaşlılarımızın pazar, ilaç temini, hastane ulaşımı, market alışverişi ve bu gibi ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacağız. Yaşlılarımız için semt pazarlarına gitmek ve dönmek İYİ Belediyecilik döneminde sorun olmaktan çıkacak, semt pazarlarına ulaşımı oluşturacağımız mahalle servisleri ile yapacağız” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 13.38.13 (1)

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Tecrübe ve düşünceleriyle bizlere yol gösteren yaşlılarımız her zaman başımızın tacı olduğunu ifade eden Öztürk, “Yaşlılarımıza daima sevgi, saygı ve hürmet göstermek üzerimize bir borçtur. Yaşlılarımız; geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleridir. Tarihin her döneminde Milletimiz yaşlısına gereken ehemmiyeti vermiştir. Bu gerçek, Milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir.” dedi.

Editör: Tahir Aygün