Denizli Haber - İlgili ve ihtiyaç duyulan yerlerde paydaşların da katılımıyla turizm konseyleri oluşturacaklarını ve turizm destinasyonlarının çekiciliğini artırarak Denizli’yi turizmde “MARKA” haline getireceklerini söyleyen Öztürk; turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu insan kaynaklarının yetiştirilmesine dayalı eğitim programları da düzenleyeceklerine değindi.

Öztürk “Pamukkale’yi̇ Görmeyen Çocuğumuz Kalmayacak” (2)

Öztürk; tüm vatandaşlarımızı “FAHRİ TURİZM ELÇİSİ” bilincine ulaştırıp turizm potansiyelimizin maksimum seviyede kullanılmasını sağlayacağız. Ulusal ve Uluslararası turizm kuruluşları ile iş birliklerini güçlendirip şehrimize daha fazla turist gelmesini sağlayacağız. Sağlık turizmi kapsamında termal su kaynaklarımızın zengin olduğu şehrimizde turizm tesislerin yaygınlaştırılması için gerekli yatırımları yapacağız. Vatandaşlarımızın şifalı sulara daha kolay ve daha ekonomik koşullarda erişimini sağlamak için Belediye Termal Tesisleri’ni kuracağız” dedi.

Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak? Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak?

Öztürk “Pamukkale’yi̇ Görmeyen Çocuğumuz Kalmayacak” (3)

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, vatandaşlarımızın kendilerini seçmeleri halinde, beyaz rengin asaleti ve doğa harikası Pamukkale’mizi görmeyen, gezmeyen çocuğumuzun kalmayacağını, 18 yaş altı gençlerimizi ücretsiz gezilerle Pamukkale ile buluşturacaklarını söyledi.

Editör: Tahir Aygün