Denizli Haber - Doktor, hemşire, psikolog, diyetisyen ve sosyal hizmet uzmanlarından oluşan “İYİ Destek” ekipleri oluşturacaklarını ve birçok branşta koruyucu hekimlik, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunacaklarını vurgulayan Öztürk, “Denizli’miz her yönü ile tam anlamıyla bir Sağlık Kenti olacak” dedi.

“Herkes İçin Sağlık ve Sağlıkta Eşitlik ilkesinden hareketle önceliği koruyucu sağlık sistemlerine vereceğiz. Gezici sağlık tarama araçları ile 18 yaş altı genç ve çocuklarımızın diş-göz taramalarının,  kadınlarımızın mamografi taramalarının düzenli ve ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacağız”  diyen Öztürk;

Mobil Sağlık Araçları ile sağlık hizmetini hasta, engelli, yaşlı, evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşlarımızın ayağına götüreceklerini, doktor, hemşire ve sağlık teknikerinden oluşan ekipler tarafından mahalle mahalle, ev ev gezilerek sağlık taraması hizmeti vereceklerini söyledi.

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, İYİ Belediyecilik anlayışında toplum sağlığının her konunun üzerinde tutulacağına ve her ne gerekiyorsa geç kalınmadan yapılacağına da vurgu yaptı.

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

Editör: Tahir Aygün