Denizli Haber - İktidarın yürüttüğü yanlış göçmen politikalarından kaynaklanan; Milli ve Manevi değerlerimizin dışında örnek teşkil eden, küçük yaşta çocuklarımızın uyuşturucu ve benzeri maddelere kolay ulaşımını sağlayan ve toplumun genel ahlak yapısını olumsuz etkileyen kaçak göçmenler ile ilgili tüm tedbirleri alacaklarını söyleyen Öztürk, “sığınmacı ve kaçak göçmenlerin getto mahalleler kurmasına asla izin vermeyeceklerini” ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 07 At 16.12.26

AK Partili Nihat Zeybekci “Katliamı kınıyoruz eyvallah ama İsrail ile serbest ticaret anlaşmamız var” AK Partili Nihat Zeybekci “Katliamı kınıyoruz eyvallah ama İsrail ile serbest ticaret anlaşmamız var”

Öztürk; sığınmacıların ve kaçak göçmenlerin belediye tarafından sunulan sosyal hizmetlerden yararlanmasına izin vermeyeceklerini, sığınmacılara ve kaçak göçmenlere evini kiraya verdiği tespit edilen ev sahiplerinin belediye hizmetlerini durduracaklarını belediye ve bağlı kuruluşlarda, statüsü ne olursa olsun yurtdışı kökenli hiç kimsenin çalışmasına izin vermeyeceklerini söyledi.

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk; “reklam ve tanıtıcı tablolarda Türkçe Alfabe kullanılması hususunda standart belirleyeceğiz. Sığınmacıların ve kaçak göçmenlerin belediyemize ait sosyal tesislerde, park ve mesire alanlarında toplumsal huzuru bozacak, yerel kültüre ve ahlaka aykırı davranışlarda bulunmalarına asla izin vermeyeceğiz. Bu alanlarda sürekli denetlemeler yapacağız” dedi.

Editör: Tahir Aygün