Denizli Haber - Modern bir anlayışla tasarlanmış olan Balık Hali ve Deniz Ürünleri Kompleksi’ni en kısa zamanda Denizli Halkının hizmetine sunacaklarını söyleyen Öztürk, “hem hemşerilerimize hem de şehrimize gelen misafirlerimize hizmet verecek olan kompleks, temizliği, modern dizaynı ve çeşitliliğiyle dikkat çekecek. Aynı zamanda deniz ürünleri tutkunlarına kaliteli bir alışveriş ve yeme içme imkânı sunacağız” dedi.

Cahit Özkan Annesini Kaybetti Cahit Özkan Annesini Kaybetti

Kompleksin geniş bir alana inşa edileceğine vurgu yapan Öztürk, kompleks içerisinde restoranların, manavların ve deniz ürünleri satıcılarının olacağını, haftalık olarak düzenlenen etkinlikler ve tadım günleriyle deniz ürünleri kültürünü yaygınlaştıracaklarını belirtti.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 14.01.51 (1)

Öztürk, “yapacağımız kompleks, modern altyapısı ve hijyen standartlarıyla da öne çıkacak. Hemşerilerimiz, temiz ve ferah bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini çıkaracaklar. Kompleks içerisinde bulunan restoranlarda sunulan yemeklerin hijyen ve kalite standartları sürekli olarak denetlenecek ve güvence altına alınacak. Balık Hali ve Deniz Ürünleri Kompleksi, şehrimizin deniz ürünleri kültürüne yeni bir soluk getirerek yerel ekonomiye katkı sağlayacak” dedi.

Editör: Tahir Aygün