Denizli Haber - Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemür, “Sevgi ve barışın hakim olduğu bir dünya” temennisinde bulunarak, tüm halkın Kadir Gecesi’ni kutladı.

Ertemur, “Atatürk’ün Açtığı Yoldan, Gençlerimizle Yürümeye Devam Edeceğiz” Ertemur, “Atatürk’ün Açtığı Yoldan, Gençlerimizle Yürümeye Devam Edeceğiz”

Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemür, “Bu Ramazan ayı ülkemiz için tarihi öneme sahip günleri içinde barındırdı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak en demokratik hakkımız olan seçme ve seçilme hakkımızı milletçe kullandık. Halkımızın oylarıyla Pamukkale’mize baharı getirdik. Ne güzeldir ki, göreve başladığımız ilk günlerde Kadir Gecesi ve ardından Ramazan Bayramı’nda halkımızla iç içe olacağız. Tutulan oruçlar, yapılan ibadetler, edilen yardımlarla çok güzel bir maneviyat ikliminin içindeyiz. Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile birlikteliğimize güç katmaktadır. Bu güzel ve özel gecenin, tüm dünyaya ve insanlığa barış, sevgi getirmesini diliyor, güzel ülkemizde de gerilimin yerini huzurun, çatışmanın yerini barışın, anlayışın ve kardeşliğin aldığı günler temenni ediyorum. Emeğin karşılığını bulduğu ve zenginlikten herkesin payına düşeni aldığı bir Pamukkale hayaliyle çıktığımız yolda, tüm halkımızın Kadir Gecesi’ni kutluyorum” dedi.

Editör: Tahir Aygün