Denizli Haber-  Bölgesinde seçim kampanyasını başarıyla sürdüren ve her geçen gün şansını yükselten Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Pamukkale’de yapılması planlanan ücretsiz spor kursları hakkında bilgi verdi. Pekdemir’in bu anlamda Pamukkale’de her yıl 20 bin çocuk ve 10 bin kadına hizmet verileceği konusundaki açıklamaları memnuniyet yarattı.

ÜCRETSİZ SPOR KURSLARI

CHP’li Arpacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun CHP’li Arpacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Son açıklamalarında göreve geldikten sonraki 5 yıllık süreçte Pamukale’de Drag pisti ile birlikte bölgenin pek çok farklı alanına spor sahaları yapılacağı müjdesini veren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir şimdi de, bölgede her yıl ücretsiz olarak açılacak Zumba, yogo, halk dansları, satranç, masa tenisi, yüzme, basketbol, voleybol, tenis, tekvando, jimnastik, plates ve benzeri birçok kursla 20 bin çocuk ve 10 bin kadına imkan sağlanacağını açıkladı.

PAMUKKALE’DE SPOR YAPMAYAN KALMAYACAK

Spor yapmanın insan sağlığına ve yaşamına olumlu etkilerinin herkes tarafından bilindiğini söyleyen ve göreve gelmeleri durumunda, sporun önemini ve sağlıklı yaşam tarzını teşvik etmek için büyük çaba sarf edeceğini dillendiren AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin odaklarında kendilerine fayda sağlayacak etkinlikler olmalı. Bu şekilde hem onları kötü yollara sapmalarından uzaklaştırmış ve hem de aktif ve sosyal bireyler olma yolunda yönlendirmiş olacağız. Sonuç olarak Pamukkale’nin yaşamı spor etkinlikleri ile birlikte çok daha aktif olacak” dedi.

Editör: Tahir Aygün