Denizli Haber - Cumhur İttifakı'nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yürüttüğü seçim kampanyası kapsamında sabahın erken saatlerinde yıllardır temas halinde olduğu Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Hali’ndeki esnafları ziyaret etti. Ziyaret, soğuk havaya rağmen samimi bir atmosferde gerçekleşti. Esnafların bulunduğu alanda varil içinde yakılan ateşle ısınan Pekdemir ve beraberindekiler, esnaflarla samimi görüntüler verdi.

Hal Zi̇yaret (4)

“ESNAFIN DERDİNDEN EN İYİ ESNAF ANLAR”

Kendisinin de bir esnaf olması nedeniyle esnaf ziyaretleri, Pekdemir'in seçim kampanyası içinde doğrudan vatandaşlarla buluşarak onların talep ve beklentilerini dinlemesi açısından büyük önem taşıyor. Ziyaretlerinde “Esnafın derdini en iyi esnaf anlar” diyen Pekdemir, hal ziyaretinde ateş başında esnafların sorunlarını dinledi ve döneminde belediye tarafından çözülebilecek her türlü sorunun altından kalkılabileceğini söyledi.

Hal Zi̇yaret (3)

PEKDEMİR’DEN SAMİMİ VE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMLAR

Esnaflığın içinden gelen ve esnafların yaşadığı sorunları çok iyi bilen Pekdemir’in ziyaretlerinde samimi ve çözüm odaklı yaklaşımı, olumlu tepkiler alıyor. Pekdemir’in sabahın erken saatlerinde başlayan, akşamın geç saatlerine kadar devam eden seçim çalışmalarındaki temposu ise seçmen gözünde pozitif yönde değerlendiriliyor.

Hal Zi̇yaret (2)Hal Zi̇yaret (1)

Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak? Denizli’de Belediye Başkanları ne kadar maaş alacak?

Editör: Tahir Aygün