Denizli Haber - Sarayköy Belediyesi tarafından kadınlara yönelik matine düzenlendi. Sarayköy Belediyesi Düğün Salonu matine öncesinde kadınlara yakışır şekilde organize edildi. Eğlencede sahnede sanatçı Damla Yılmaz yer aldı.

Sarayköylü kadınların yoğun ilgi gösterdiği matinede Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş ile birlikte masaları tek tek gezerek misafirlerle sohbet etti.  Misafirler Başkan Özbaş’a etkinlik için teşekkür etti.

Sarayköy Belediyesi Kadınlar Matinesine yoğun ilgi (3)

Sanatçı Yılmaz’ın seslendirdiği şarkılarla doyasıya eğlenen kadınlara program sonundan hediye dağıtıldı.

Sarayköy Belediyesi Atıl Binayı Çok Amaçlı Tesise Dönüştürüyor Sarayköy Belediyesi Atıl Binayı Çok Amaçlı Tesise Dönüştürüyor

Sarayköy Belediyesi Kadınlar Matinesine yoğun ilgi (2)

Kadın odaklı çalışmaların en büyük destekçisi olan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Bütün büyük projelerimizi, eser ve hizmet siyasetimizi siz kıymetli hemşehrilerimizin destekleriyle kurduk ve bugüne başarıyla geldik.  Allah sizden razı olsun. Kadınlarımız için kültür-sanat, spor kurslarımız oldu ve devam ediyor. Hep sizinle beraber projeler ürettik. 10 yılda ilçemizi hep birlikte vizyon projelerin yer aldığı, işaretle gösterilen bir yer haline getirdik. Yaptıklarımızın yanında yapacak olduğumuz büyük projelerimize de hep birlikte devam edeceğiz” dedi.

Sarayköy Belediyesi Kadınlar Matinesine yoğun ilgi (1)

Editör: Tahir Aygün