Özbaş'tan Çiftçilere Müjdeli Haber Özbaş'tan Çiftçilere Müjdeli Haber

Denizli Haber - Sarayköy Belediyesi, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar etkinliklerini bu yıl da sürdürüyor. Ramazan ayının ilk günüden bu yana her gün ilçenin farklı mahallelerinde kurulan iftar sofralarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Son olarak ilçe merkezinde gerçekleştirilen iftar yemeği Sarayköy Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde düzenlendi.

İftar yemeği öncesinde Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve eşi Esin Özbaş vatandaşları tek tek karşıladı, Ramazan aylarını tebrik etti. Ezanın okunmasıyla birlikte aynı iftar sofrasında binlerce kişi dualar ederek orucunu açtı.

Masaları ziyaret ederek vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Özbaş, selamlama konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı vererek şöyle dedi;

“Ramazan ayında tekrar aynı sofralarda buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin. 10 yıldan bu yana hep birlikte ilçemizi, hizmetlerle parmakla gösterilen bir yer haline getirdik. Çok geliştik ve büyüdük. Ancak hayallerimiz daha bitmedi. Her gün, her yıl hizmetlerimizi geliştirdiğimiz gibi hayallerimizi de büyütüyoruz. Memleketimiz için güzel hayallerimiz var. İnşallah hep birlikte en güzel hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Ramazan’ın bereketi hepimize rahmet ve huzur versin”

Editör: Tahir Aygün