banner346
banner19

ÖZBAŞ, OYUNU KULLANDI

 seçmenin yanında oldu ardından oyunu kullandı

ÖZBAŞ, OYUNU KULLANDI
banner20
banner243

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, sabah 08.00’den itibaren seçmenlerin herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına tek tek sandıkları gezerek vatandaşların yanında oldu. Ardından eşi Esin Özbaş ile birlikte İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde oyunu kullandı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Cumhurbaşkanı ve 27'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için seçmenin yanında oldu. Başkan Özbaş, saat 08.00’den itibaren seçmenlerin herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına AK Parti İlçe Başkanı Volkan Gezen ile birlikte tek tek sadıkları gezdi, sandık görevlilerine de kolaylıklar diledi.

Ardından Başkan Özbaş, eşi Esin Özbaş ile birlikte İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde 1021 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Oyunu kullanmasının ardından değerlendirme yapan Başkan Özbaş, “Cumhurbaşkanı ve 27'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri hayırlı olsun. Bir kez daha millet iradesini ortaya koymak için sandıklara gidiyoruz. Sabah 08.00’den itibaren Sarayköy’de huzur ve güven içerisinde oy kullanma işlemlerimiz başlamıştır. AK Parti Sarayköy İlçe Başkanımız Volkan Gezen ile birlikte tüm sandıklarımızı gezerek sandık görevlilerimize kolaylıklar diledik. Seçmenlerimizin oy kullanmasında her hangi bir sıkıntı olup olmadığına dair yaptığımız tespitler sonucunda hamdolsun güvenlik ve asayiş açısından bir sıkıntımız yok. Allah’a hamdolsun artık Türkiye’ye demokrasi yerleşmiş, insanlar hür iradesiyle bunu sandığa yansıtmaktadırlar. Memleketimiz 16 yıldır bir istikrar, kalkınma, gelişim içerisinde vatandaşlarımızın mutluluğu, hayat standartları her geçen gün arttı. Sandıktan liderliği ortaya koyacak bu azmi, bu çalışkanlığı, bu gücü ortaya koyacak bir iradenin çıkacağını inanıyoruz. Vatandaşlarımızın oyu, tercihi her zaman başımızın üzerinedir. Son sözü yine milletimiz söyleyecektir. Sarayköyümüz, Denizlimiz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük bir kalkınma, büyük bir ivme kazanmış. İnşallah aynı misyonda ülkemiz bu büyük seçimi atlatacak” dedi.

 

AK Parti Sarayköy İlçe Başkanı Volkan Gezen, “Sarayköy ilçemizde bugün 78 sandık, 1 seyyar sandık olmak üzere 23 bin 190 seçmenimiz sandığa gitti. Demokrasi her zaman için bu ülkenin vazgeçilmez değeridir. 24 Haziran 2018’de yeni tarihler yazmak için yola çıkıyoruz. Biz tüm sandıklarımızı belediye başkanımız ile birlikte dolaştık. Seçmenlerimizin sorunu olmadan oy süreci devam etti. Bu ülke artık bambaşka bir Türkiye olacak. Bunu hepimiz göreceğiz. Durmak yok hizmete devam, durmak yok büyümeye devam. Seçimlerin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER