Denizli Haber - Sarayköy'de Ramazan coşkusu devam ediyor. Ramazan Bayramı'nın son gününe kadar sürecek Ramazan Etkinlikleri, binlerce vatandaşı ağırlıyor. Sanat ve kültür programlarının düzenlendiği iftar sonrası programların 12. gününde Sarayköy'ün gençlerinin yer aldığı Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü sahne aldı.

Müzikli ve danslı Türk halk tiyatro oyunu olan orta oyunlarını sahneleyen ödüllü tiyatrocular, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın da yer aldığı izleyicilere harika bir gösteri sundu. Gösteri sonrası vatandaşlar tiyatrocuları ayakta alkışladı.

Tiyatroyu çok özlediklerini belirten Belediye Başkanı Özbaş, Ramazan Ayı vesilesiyle tiyatroya kavuştuklarını belirtti. Başkan Özbaş, "İlçemizdeki gençlerimizden oluşan tiyatro kulübümüz, Hakkı Karaca eğitmenliğinde çok güzel işlere imza atıyor. Sadece ilçemizde değil, Denizlimizde de birçok yerde sahne alan ve çok beğenilen tiyatro kulübümüze emek veren tüm gençlerimize ve Hakkı hocamıza çok teşekkür ediyorum. Gençlerimizi sanatla buluşturan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz" dedi.

Editör: Tahir Aygün