Denizli Haber - Sarayköy'ün daha modern bir ilçeye dönüştürmek için iki dönemdir yoğun bir çalışma yürüten Başkan Özbaş, gelecek dönem için de vatandaşların hayat standartlarını yükseltecek büyük projeler hazırladı.

Son olarak ilçeye kazandırdığı dev yatırım Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu ile vatandaşların takdirini kazanan Başkan Özbaş, gelecek döneme ait yeni bir projeyi daha açıkladı.

Vatandaşlara hayatın her alanında en iyi şekilde hizmet vermek istediklerini belirten Başkan Özbaş, işyerleri ve düğün salonlarından oluşan bir komplesi ilçeye kazandıracaklarını duyurdu.

Başkan Özbaş, ilçe merkezindeki eski itfaiye garajının olduğu alan üzerine inşa edilecek tesiste, çok sayıda işyerinin yer alacağını ilçedeki sosyal ve ticari hayata da katkı sağlayacaklarını dile getirdi.

Tesisin üst katının modern düğün salonları olarak hizmet vereceğini kaydeden Başkan Özbaş, düğün salonlarının, modern mimarisi, geniş ve ferah alanlarıyla davetlilere rahat bir ortam sunacağını vurguladı.

Denizli Sarayköy'de Kumru Yavrusu Kurtarıldı Denizli Sarayköy'de Kumru Yavrusu Kurtarıldı

Yeni dönem için müjde niteliğinde birçok projelerinin bulunduğunu belirten Başkan Özbaş, "Düğün salonunun içerisinde, gelin odası, bebek bakım odası, mescit, mutfak, giyinme odaları, çocuk oyun alanları ile tuvaletler yer alacak. Ayrıca tesis içerisinde iş yerleri, dışında ise açık otoparkımız da bulunacak. Yeni dönemde inşallah nişan, düğün, sünnet, eğlence gibi etkinliklere hayata geçirmek istediğiniz projemiz ile ev sahipliği yapacağız. Tesis içerisinde bulunacak olan iş yerleri ile esnaflarımıza yer bulmada kolaylık sağlamış olurken hem ilçemizin ekonomisine hem de hemşehrilerimizin istihdam sağlamasına destek vermiş olacağız" dedi.

Editör: Tahir Aygün