Denizli Haber - Denizli’de ATV’de yeni sezonda yayınlanacak olan Şehrazad adlı dizinin çekimleri sürüyor. Dizi 'Şehrazad' Canfeza ile komiser Celal’in Pamukkale’de başlayıp İstanbul’da Asaf bey konağına uzanan anlatacak. Oyuncu görüşmeleri başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturacak. Dizinin senaristi ise Eda Tezcan. Dizide Celal’i ünlü oyuncu Burak Deniz, Su Burcu Yazgı Coşkun ise 'Mahir'in imkansız aşkı olan yörük kızı 'Canfeza'ya hayat verecek.

ŞEHİTLİK SAHNESİNE TEPKİ

Zorel Tekstil, Hometex Fuarı'nda Yine Farklı Ürünleriyle Göz Doldurdu Zorel Tekstil, Hometex Fuarı'nda Yine Farklı Ürünleriyle Göz Doldurdu

Dizinin çekimleri sürerken Denizli Şehitliğinde çekilen son sahne tepkilere neden oldu. 27 Nisan’da çekilen sahnede "Şehrazat"ın çekim ekibi, mezarlığa giderek şehit mezarlarının üstünü kartonla örtüp, olmayan bir şehit varmış gibi yeni mezar kazarak çekim yaptığı iddia edildi. Söz konusu olayla ilgili savcılığın soruşturma başlattığı da gelen bilgiler arasında. Dizi ekibinden ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Editör: Tahir Aygün