Denizli Haber - İyi Parti Denizli ikinci sıra milletvekili adayı İbrahim Şenel, oyunu Havva Süleymen Yağlıca Ortaokulu 2261 Nolu sandıkta eşi Serap ve ilk kez seçmen olan kızı Defne ile birlikte kullandı. Sandık kurulu üyelerine ve oy kullanmak için okula gelen vatandaşları selamlayan Şenel, seçimlerin Denizli ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

Seçim tarihinin Anneler Günü ile aynı güne rastlamasının güzel bir tedadüf olduğunu belirten Şenel, “Seçimlerin Anneler Gününe tekabül etmesi bizim açımızdan, Türk demokrasisi açısından çok keyifli  bir tesadüf. Çünkü, ben bu günü ayrı doğum günü, ayrı bir başlangıç olarak görüyorum. Uzun yıllar boyunda demokrasimizin yeniden huzura kavuşacağı, ülkenin refaha kavuşacağı bir dönemin başlangıcı olarak görüyorum. Zaten 14 Mayıs’ın 1950’den beri böyle bir anlamı vardı. Bu anlamın pekiştiği bir gün olacak  Bütün annelerimizin  gününü kutluyorum. Anne olmayı bekleyenlerinde gününü kutluyorum. Bana göre her kadın bir annedir” dedi.

SANDIKLARDA HUZUR VAR

Yoğun bir seçim çalışması dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Şenel, “Şu ana kadar dolaştığımız sandıklarda muazzam bir huzur var. İnsanlarda sukunet var. Toplumuzun mayası birleşmekten yana, ayrışmaktan yana değil.  Seçimlerinde buna vesile olduğunu biliyorum. Sandıklarda güvenlikle ilgili tüm tedbirleri aldık. Vatandaşlarımız rahat olsun. Oyları sandığa nasıl girdiyse öyle çıkacak. Oy kullanma işlemi bittikten sonra sayımı bekleyeceğiz.  Ülkeye hizmet için çıktığımız yolda sonuçların, vatana, millete, ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün