Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Merkezefendi’nin birçok bölgesine açılan Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde binlerce kursiyer eğitim görüyor. Spordan sanata, kültürden eğitime kadar birçok alanda faaliyet gösteren merkezler ile kurslara ücretsiz ulaşma imkânı sağlanıyor.

Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (8)

“BİRLİKTE İLERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Aktaş “Çok önemli bir deplasman galibiyeti aldık” Aktaş “Çok önemli bir deplasman galibiyeti aldık”

Kadınların her zaman yanında olan Başkan Şeniz Doğan, Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde eğitim gören kursiyerler ile buluştu. Binlerce kişinin katıldığı programda kadın kursiyerler Doğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (9)

Kendisine gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Doğan, “İlçemize kazandırdığımız Kadın Çocuk Yaşam Merkezlerimizde eğitim gören 1000’den fazla kursiyerimizle bir araya geldik. Sağlıklı kadın, sağlıklı Merkezefendi diyerek çıktığımız bu yolda kadın hemşerilerimizin yanında olmaya, birlikte ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (7)Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (6)Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (4)Şeni̇z Doğan’a Kadinlardan Sevgi̇ Seli̇ (2)

Editör: Tahir Aygün