Denizli Haber - Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş, seçim çalışmaları kapsamında ekibiyle birlikte ilçede mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla buluşuyor. Göreve gelmeleri durumunda Serinhisar ile ilgili planladıkları çalışmalar, projeler, sosyal ve kültürel hizmetler başta olmak üzere, vaatlerini anlatıyor. Leblebi diyarı Serinhisar’da esnaflara da büyük önem veren, gitmedik iş yeri ve üretimhane bırakmayan Kobaş, “Esnafımıza her daim destek olacağız. Esnafımızla kol kola ilçemizi, istihdamımızı, yatırımları birlikte büyüteceğiz” dedi.

Seri̇nhi̇sar’da Cemal Kobaş’a Esnaflardan Anlamli Destek (2)

İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de İYİ Parti'de Kurultay tarihi belli oldu! Gözler Meral Akşener'de

“ESNAFIMIZLA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Serinhisar esnafının sorunlarını, sıkıntılarını ve problemlere yönelik çözümleri çok iyi bildiklerini belirten Kobaş, “Serinhisar’ımız her şeyin en güzelini en iyisi hak ediyor. Serinhisar’ımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Artık bekleyecek, duracak zamanımız yok. Halkımızın teveccühü ile yerel seçimler sonrası göreve gelmemiz durumunda, Serinhisar’ımız hak ettiği yatırımlara bir bir kavuşacak.

Seri̇nhi̇sar’da Cemal Kobaş’a Esnaflardan Anlamli Destek (3)

Biz Serinhisar’ımız için, halkımıza hizmet için, ilçemize yakışan belediyecilik anlayışını getirmek için, ilçemizin ihtiyaç duyduğu yatırım odaklı çalışmaları başlatmak için; yola çıktık. İnşallah başaracağız. Şehrimizin dinamosu, itici gücü esnafımızla birlikte var olan sıkıntıları aşacak, her türlü desteği esnafımıza sağlayacağız. Üreten, büyüyen, istihdam yaratan bir Serinhisar için esnafımızla birlikte kol kola birlikte yürüyeceğiz.

Seri̇nhi̇sar’da Cemal Kobaş’a Esnaflardan Anlamli Destek (4)

Ziyaretlerimizde esnafımızın bizlere gösterdiği teveccüh gerçekten bize heyecan, enerji katıyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Seri̇nhi̇sar’da Cemal Kobaş’a Esnaflardan Anlamli Destek (6)

Sorunların, sıkıntıların üzerinden esnafımızlabirlikte geleceğiz. Gençliğimiz, enerjimiz, gayretimiz hemşehrilermize hizmet, Serinhisar’ımızın hak ettiğini alması içindir. Çok koşacağız, ilçemiz için ter dökeceğiz” diye konuştu.

Seri̇nhi̇sar’da Cemal Kobaş’a Esnaflardan Anlamli Destek (5)

Editör: Tahir Aygün