Denizli Haber - Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş, yoğun bir katılımla gerçekleşen törenle Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nin açılışını gerçekleştirdi. Mehteran takımının marşlarıyla şenlenen, ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen SKM açılışında konuşan Kobaş, “Serinhisar’ımızın artık kaybedeceği bir 5 yılı daha yoktur. Gençliğimiz, enerjimiz, gayretimiz hemşehrilermize hizmet, Serinhisar’ımızın hak ettiğini almak içindir. Çok koşacağız, ilçemiz için ter dökeceğiz. 31 Mart gecesi Allah’ın izniyle kazanan Serinhisar olacak” dedi.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (6)

Cumhur İttifakı Serinhisar’da adeta coşkuyu yaşadı. Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş’ın yoğun bir katılımla gerçekleşen SKM açılışına;  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanı Özgür Solak, MHP İl Başkan Yardımcısı Hakan Çetinkaya, BBP İl Başkanı İsmail Karateke, MHP Serinhisar İlçe Başkanı Hakan Ertuğrul, AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Halil Keyik, Cumhur İttifakının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde söz alan MHP, AK Parti İlçe Başkanları, İl Başkanları ve Cumhur İttifakı temsilcilerinin ortak mesajı ise; 31 Mart yerel seçimlerinde ilçe halkının teveccühü ile Serinhisar’da Cumhur İttifakı adayı Cemal Kobaş ile hizmet destanının başlayacağı ve kazananın Serinhisar olacağı vurgulandı. Serinhisar ve Denizli’de ülkücü camianın önde gelen isimleri arasında yer alan Halil Öztürk’te; birlik, beraberlik vurgusu yaparak, ilçenin geleceği için Kobaş’a her daim destek olacağını, Serinhisar’da Cumhur İttifakı döneminin başlaması için aralıksız çalışacağını söyledi.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (5)

ÜNLÜ SANATÇI SÜRPRİZ YAPTI

Serinhisarlıların büyük ilgi gösterdiği SKM açılışında Mehteran Takımı marşlarıyla coşkuyu yukarı tırmandırırken, ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’ın katılımı da, büyük sevinç yarattı. Yıldızdoğan, yoğun bir katılımla gerçekleşen SKM açılışının hayırlı olmasını dileyerek, “Serinhisar’ımızın yeri kalbimizde bir başka. Buradaki coşku, kalabalık ve heyecan beni çok etkiledi. Cumhur İttifakı Adayı Cemay Kobaş beyefendiye, Cumhur İttifakına başarılar diliyorum. Serinhisar’ımız her daim en güzelini hak ediyor” dedi.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (4)

“SERİNHİSAR’A AŞKLA HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

 Serinhisar için yola çıktığını, halka hizmetin, hakka hizmeti olduğuna inanarak çalışacağını belirten Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş, konuşmasında; “Bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma, büyüklerimize, hemşehrilerimize,  programımıza katılımıyla hepimizi onurlandıran ülkemizin yetiştirdiği kıymetli sanatçımız sayın Mustafa Yıldızdoğan’a teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize önemli yatırımlar getiren, Denizli’mize hizmetkar olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Osman Zolan’a da ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (3)

Bizde Serinhisar’ımız için, halkımıza hizmet için, ilçemize yakışan belediyecilik anlayışını getirmek için, ilçemizin ihtiyaç duyduğu yatırım odaklı çalışmaları başlatmak için; yola çıktık. Kimseyi ötekileştirmeden gönül köprüleri kurmak için buradayız. Hayırlara vesile olsun. Kıymetli dostlarımla, ilçemizde kapı kapı dolaşarak, projelerimizi, çalışmalarımızı, planlarımızı bir bir halkımıza anlatacağız. Serinhisar ilçemizin her bir metrekaresinde halkımızla kucaklaşacağız. Bugün burada belediye başkan adayı olarak, halka hizmetin hakka hizmeti olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Milletimiz bizi tercih ettiğinde inanıyorum ki, kazanan Serinhisar olacaktır. Güzel ilçemizin, Serinhisar’ımızın artık kaybedeceği bir 5 yılı daha yoktur. Kardeşlik ortamı içerisinde herkesi kucaklayacağız.  Birliğimiz, beraberliğimiz, mücadelemiz Serinhisar’ımızın için… Gençliğimiz, enerjimiz, gayretimiz hemşehrilermize hizmet, Serinhisar’ımızın hak ettiğini alması içindir. Çok koşacağız, ilçemiz için ter dökeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 31 mart gecesi, zaferle kucaklaşmak ümidiyle sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum.” diye konuştu.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (2)

“SERİNHİSAR’IMIZDA, DENİZLİ’MİZDE HİZMET DESTANI DEVAM EDECEK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da yşaptığı konuşmada “Kardeşim Cemal Kobaş beyi iyi tanıyoruz. Kendisi Serinhisar sevgisiyle dolu ve Serinhisar’a hizmet etmek istiyor ve sizlerden yetki istiyor. Diyor ki; ‘Yetki verirseniz Serinhisar için çalışacağım, hizmet edeceğim.’ İnşallah 31 Mart gecesi vereceğiniz yetki ile Cumhur İttifakımızın Adayı Cemal Kobaş ile birlikte el ele vereceğiz, Serinhisar’ımız için hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar çok iş yaptık biliyorsunuz! Kefe yaylasından başlayarak bu yollarımızı, Yatağan yolunu yeniledik. Serinhisar’ımızın da içme suyunu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarını baştan aşağı inşaat ettik. Üst yapısını da yaptık, doğalgazı da getirdik. ‘Cumhur İttifakı’ demek; ‘Hizmet demek, Eser demek, Kardeşlik demek.’ Biz hizmette, eserde kardeşlikle buluşuruz. ‘Cumhur ittifakı’ demek, ‘Vatan demek, bayrağına sahip çıkan insanların oluşturduğu birlik demek ve tabiî ki ve hep beraber birlikte koşmak demek.’ Ayrı gayrı düşmeden, ‘o, bu, şu’ demeden inşallah hep beraber koşacağız. Başta Serinhisar’ımız olmak üzere Denizli’mize hizmet etmeye devam edeceğiz. Denizli’mize şöyle geri dönüp baktığımızda, hizmet destanlarını görüyorsunuz. Tabi ki bu eserlerin esas sahibi, sizlersiniz.

Seri̇nhi̇sar’da Kobaş’in Skm Merkezi̇ Açilişinda Büyük İtti̇fak (1)

Eğer sizler bize yetkiyi vermemiş olsaydınız, bırakın bu işleri yapmayı bir çivi bile çakamazdık. Onun için bu eserlerin sahibi sizsiniz. Onun için biz diyoruz ki! Birlikte başardık ve inşallah vereceğiniz yetkiyle yine birlikte başaracağız. İnşallah bir çok güzel hizmetler yapmayı Allah’ım bize nasip etsin. AK Partimizle, Milliyetçi Hareket Partimizle, Büyük Birlik Partimizle, bu işe gönül vermiş siz değerli kardeşlerimizle,  inşallah Serinhisar’da ve Denizli’de hizmet destanına devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından, dualar eşliğinde Cumhur İttifakı Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nin açılışı gerçekleştirildi.

Editör: Tahir Aygün