Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi gerçekleştirilen hizmetler ile ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Vatandaşların dinlenme, eğlenme ve sosyal etkileşim ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan Sevindik Vadi Park, yenilikleri ve doğal güzellikleriyle Denizlililere hizmet veriyor. Kır Düğün Salonu, kafeleri, oyun parkları, açık-kapalı spor tesisleri ve geniş yeşil alanlarıyla park, her yaş grubuna hitap ediyor. Sevindik Vadi Park ile vatandaşlar yaz akşamlarında keyifli vakit geçirebiliyor.

SEVİNDİK VADİ PARK YENİ YÜZÜYLE MİSAFİRLERİNİ KARŞILIYOR (19)

MANGAL KAFE VE GENÇ KAFE HİZMETE AÇILDI

Sevindik Vadi Park’ın doğal ortamında bulunan ‘Mangal Kafe’ye gelen vatandaşlar hem mangal yapmanın tadını çıkarıyor hem de ailesiyle birlikte keyifli vakit geçiriyor. Ayrıca, Sevindik Vadi Park’ın içerisinde bulunan ‘Genç Kafe’ gençlerin yeni toplanma alanlarından biri oluyor.

SEVİNDİK VADİ PARK YENİ YÜZÜYLE MİSAFİRLERİNİ KARŞILIYOR (17)

ÇOCUKLAR SU PARKINDA EĞLENCENİN TADINI ÇIKARIYOR

Merkezefendi Belediyesi tarafından sıcak yaz günlerinde çocukların serinleyerek, güzel ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri su parkı, Sevindik Vadi Park’ta hizmete açıldı. Su parkı her gün saat 11.00'den gece 23.00'e kadar hizmet veriyor.

SEVİNDİK VADİ PARK YENİ YÜZÜYLE MİSAFİRLERİNİ KARŞILIYOR (14)

"MODERN BİR YAŞAM ALANINA DÖNÜŞTÜ"

Sevindik Vadi Park’ın Merkezefendi’nin yeni yaşam alanlarından biri olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hemşehrilerimizi, güzel yaz akşamlarında Sevindik Vadi Park'ımıza davet ediyorum. Bu parkı, ailelerimizin, gençlerimizin ve çocuklarımızın keyifli vakit geçirmeleri, spor yapmaları ve doğayla iç içe olmaları için harika bir yer haline getirdik. Sevindik Vadi Park’ında günün her anında keyifle vakit geçirebileceğiniz kaliteli bir hizmet veriyoruz. Sevindik Vadi Parkımızı her şeyiyle hemşehrilerimiz için güzel bir yaşam alanı haline getirdik. Denizli’mizin güzel yaz akşamlarında tüm hemşehrilerimizi Sevindik Vadi Park’ımıza davet ediyorum” İfadelerini kullandı.

SEVİNDİK VADİ PARK YENİ YÜZÜYLE MİSAFİRLERİNİ KARŞILIYOR (12)SEVİNDİK VADİ PARK YENİ YÜZÜYLE MİSAFİRLERİNİ KARŞILIYOR (1)

Editör: Tahir Aygün