Denizli Haber - Bu safhaya kadar çok çalışan ve rakiplerine üstünlük sağlayan 4 takım kozlarını paylaştı.  Nihai sonuç alınacak olan maçlarda normal süre berabere biter ise direkt olarak penaltı atışları yapılacaktı.

 Maçta sporcular hata yapmamak ve gol atmak için bütün hünerlerini sergilediler. Centilmence geçen turnuvanın hakemleri Veysel Akay ve Ömer Yayın oldu. İki hakemli yönetilen Play-Off maçında hakem hatası minimuma düşürüldü.

Denizli OSB’de “VUK Enflasyon Muhasebesi Uygulamalı Eğitimi” Düzenlendi Denizli OSB’de “VUK Enflasyon Muhasebesi Uygulamalı Eğitimi” Düzenlendi

KAZANANLAR BELLİ OLDU

 5 Şubat 2024 Pazartesi günü gerçekleşen karşılaşmalarda Sirmersan Mermer, Doğan Ambalaj takımını, Kemal Uğurlu takımı ise Chakra Mağazacılık takımını yenerek Süper Lig biletlerini aldılar.

 Toplam 20 golün atıldığı karşılaşmada Sirmersan Mermer maçı 11-9’luk skorla kazandı. Mücadelenin hat safhada ama gollerin az olduğu Kemal Uğurlu Tekstil ile Chakra Mağazacılık karşılaşması ise 2-1 Kemal Uğurlu Tekstil üstünlüğü ile sonuçlandı.

 İlerleyen tarihlerde yapılacak olan 3’lük ve 4’lük maçı için Sirmersan Mermer ve Kemal Uğurlu Tekstil tekrar karşı karşıya gelecekler. Daha önce yapılan grup maçlarında müsabakayı Sirmersan Mermer’e karşı 5-4 Kemal Uğurlu Tekstil kazanmıştı.

SÜPER LİG YOLCUSU KALMASIN

 Bugüne kadar yapılan maçların sonucunda Süper Lig’e çıkan 4 takım belli oldu. Uspar Tekstil, Altınbaşak Tekstil, Kemal Uğurlu Tekstil ve Sirmersan Mermer takımları 2024-2025 sezonunda DOSB Süper Ligi’nde boy gösterecekler.

SÜPER LİG’İN 5’İNCİ TAKIMI KİM OLACAK?

 4 takımın belirlenmesinin ardından şimdi sıra Süper Lig’e çıkacak son takımın belirlenmesine geldi. 9 Şubat 2024 Cuma günü yapılacak Kayteks Tekstil ve Tosunoğlu Tekstil karşılaşması ile Veritas Tekstil ve Özgür Tekstil müsabakalarının sonucunda iki kazanan takım olacak ve bu kazanan takımların yapacağı son maçta DOSB Süper Ligi’ne çıkacak son takım belli olacak. Buna göre; 2023-2024 sezonunda DOSB Süper Ligi’ne 5 takım çıkmış olacak.

Editör: Tahir Aygün