Denizli Haber - AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, Projeyle ilgili şu ifadeleri kullandı; "İşte bu amaç doğrultusunda ülkemize gelecek olan yatırımcıların endüstriyel gelişimimize katkıda bulunacağı, knov how, teknolojik yenilikler ve dijital dünya gelişimimize sebep olacağına ayrıca inanmaktadır.

Endüstriyel devrimin ardından dijital devrimde yenilikler ve gelişmeleri her kuşakta olduğu gibi genç kuşaklara da taşımayı görev bilerek üniversite-sanayi iş birliği çerçevesinde GENÇ AYSİAD ile üniversite gençliğinin gelişen dünya ile tanıştırmak adına öncülük yaptığımızın bilinmesini özellikle isteriz.

GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRECEK OLAN TÜM PAYDAŞLARIMIZA HER KONUDA FIRSAT ORTAMI OLUŞTURACAĞIMIZIN TEMİNATIYIZ.

Her yıl gerçekleştirilen geleneksel AYSİAD istişare toplantısı 02-04 Şubat 2024 tarihlerinde Antalya Kemer’de Fame Residence otelde olacaktır. T.C Cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi yetkililerinin katılımlarıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

T.C CUMHURBAŞKANLIĞI YATIRIM OFİSİ;

Türkiye’nin yatırım ortamı ve fırsatları hakkında genel bilgilendirme ve Türkiye’de ki potansiyel ortaklar ve hizmet sağlayıcılar ile ilgili konular gündemde olmak üzere, Türkiye'nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş dünyasına tanıtma ve yatırımcılara Türkiye'ye yapacakları yatırımın her aşamasında destek verme görevini üstlenmiş tek resmi kuruluştur.

Doğrudan Cumhurbaşkanına bağlı olarak faaliyet gösteren Yatırım Ofisi, Türkiye'nin ekonomik kalkınmasını hızlandıracak yatırımları teşvik etmekle görevlidir.

Bu amaçla Yatırım Ofisi; teknoloji yoğun, katma değeri yüksek ve istihdam yaratan yatırımları destekleyerek bu yatırımlara ilişkin tüm süreçleri yatırımcı adına takip ederek hızlandırarak, Dünya genelinde faaliyet gösteren Yatırım Ofisi; ABD, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Fransa, Güney Kore, İngiltere, İspanya, İtalya, Japonya, Katar, Malezya, Singapur ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde yerleşik yerel danışman ağıyla yatırımcılara hizmet sunmaktadır. Yatırım Ofisi, yatırımcıları tek durak ofis yaklaşımıyla karşılamakta, geniş hizmet yelpazesi ile yatırımcıların Türkiye'deki yatırımlarından en yüksek düzeyde verim sağlamalarını kolaylaştıryor.

T.C CUMHURBAŞKANLIĞI YATIRIM OFİSİ HİZMETLERİ

Yatırımcılarla yapılan görüşmelerde gizlilik esasını en önemli ilkelerinden biri olarak belirleyen Yatırım ofisi, bir kamu kurum olmakla beraber yatırımcılara özel sektör yaklaşımı ile aşağıda belirtilen hizmetleri sunuyor:

Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024 Denizli'deki Nöbetçi Eczaneler 23-02-2024

•   İhtiyaca Uygun Danışmanlık, Paydaşlara Koordinasyon, Yatırım Destek Hizmetleri, Arazi Bulma Desteği, Yatırım Heyeti Ziyaretleri, Proje Lansmanları, Ortak Bulma Desteği, Yatırım Sonrası Hizmetler

Ülkemizde örnek il olma gururunu taşıyan ve birçok konuda öncülük eden sektörlerimizin, gelişerek ve planlı büyüyerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına; planlama, örgütlenme, yapılanma ve markalaşma için global bakış açısını hedefine koyan AYSİAD’ımıza katkıda bulunan T.C. Cumhurbaşkanlığı yetkililerine teşekkür ederim". Denizli’mize hayırlı olsun. 

Editör: Tahir Aygün