Denizli Haber - Etkinlikte, umut ve dayanışmanın canlı bir simgesi olan turuncu renk kullanıldı. Turuncu renk, çocukluk çağı lösemi hastalığının rengini temsil ediyor ve farkındalığı vurguluyor.

Etkinlik sırasında, "Sevgi nerede?" sorusuna "Bur'da!", "Umut nerede?" sorusuna "Bur'da!", "İyilik nerede?" sorusuna ise "Bur'da!" cevapları verildi. Çocukluk çağı lösemi ve kansere karşı sevgi, iyilik ve umut dolu bir dünyada yer olmadığının altı çizildi.

Kontrolden çıkan 3 araç çarpıştı Kontrolden çıkan 3 araç çarpıştı

Tosunoğlu Ailesi, bir kez daha tedavinin en büyük desteğinin mutluluk ve sevgi olduğunu vurguladı. Lösemiyle mücadele eden minik kahraman çocukların her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Bu etkinlik ile Tosunoğlu Ailesi, çocukluk çağı lösemisiyle mücadele eden çocuklara destek vermek ve toplumun dikkatini bu önemli konuya çekmek istedi.

Tosunoğlu Tekstil yönetim kurulu başkanı Mehmet Tosunoğlu, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında düzenlenen farkındalık etkinliği hakkında açıklamalarda bulundu. Tosunoğlu, toplumun bilincini artırmayı ve çocuklarımızın yaşadığı sıkıntılara dikkat çekmeyi amaçladıklarını belirtti.

Mehmet Tosunoğlu, bu etkinlikle çocuklara destek vermek ve toplumun lösemi ve kanser gibi önemli sağlık sorunlarına karşı farkındalığını artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.