Denizli Haber -  Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışması kapsamında Fatih Mahallesi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni hizmete giren binaları için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türkay Berberoğlu, ‘Her Mahalleye Eşit Hizmet Götüreceğiz’ (2)

BUGÜNE KADAR ÇÖZÜLMEMİŞ SORUNLARI TEK TEK ÇÖZECEĞİZ

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, Cuma gününün son çalışmasını Fatih Mahallesi Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni hizmete giren binaları için hayırlı olsun ziyaretiyle sonlandırdı.

Türkay Berberoğlu, ‘Her Mahalleye Eşit Hizmet Götüreceğiz’ (4)

Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi! Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’dan 5 yasa teklifi!

Dernek Başkanı Murat Naz, dernek üyeleri ve Fatih Mahallesi sakinlerini dinleyen Türkay Berberoğlu, projelerini anlattı. Yerel seçimde destek istedi. Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Fatih Mahallesi sakinleri belediye hizmetlerinden yararlanamadıklarını, verilmesi gereken hizmeti ya hiç alamadıklarını ya da seçimden seçime cüzzi bir miktarını gördüklerini anlattılar.

Türkay Berberoğlu, ‘Her Mahalleye Eşit Hizmet Götüreceğiz’ (1)

Belediye başkanlığı görevine geldiğimizde, projelerimizle dar gelirli ve desteklenmesi gereken vatandaşlarımızla ilgili yapacaklarımızı anlattık. Pamukkale için hazırladığım 41 projemden de bahsettim. Bu güne kadar çözüme ulaşamamış sorunlarının, çözümlerinin hazır olduğunu, hizmet için sabırsızlandığımızı belirttik. Derneğin bu güne kadar yaptığı faaliyetlerini de dernek başkanı Murat Naz Beyden dinledik. Halkımızın desteği, bilgili ve tecrübeli ekibimizle bunu biz başaracağız.

Türkay Berberoğlu, ‘Her Mahalleye Eşit Hizmet Götüreceğiz’ (3)

Pamukkale hak ettiği hizmeti alabilmek için yıllarını artık boşa harcamayacak. Bu güzel sohbet için dernek üyelerimize çok teşekkür ederim. Çok güzel ve faydalı bir akşamı hep birlikte yaşadık. Naif misafir perverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.” dedi

Editör: Tahir Aygün