Cahit Özkan Annesini Kaybetti Cahit Özkan Annesini Kaybetti

Denizli Haber - 31 Mart seçiminin hemen ardından mahallelerde toplu belediye hizmetlerinin başlayacağına dikkat çeken Başkan Adayı Berberoğlu, muhtarlar ve ilçe sakinlerinin taleplerini dinleyerek hazırladığı 41 projesini anlattı.

Whatsapp Image 2024 02 22 At 17.57.23

61 Mahalleye Eşit Hizmet Sözü

Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Pamukkale Belediyesinde AK Partili başkanlar dönemlerinde ilçenin 10 yılı heba olup gitti. Milletin parası çarçur edildi. Belediye borç batağına sürüklendi. Yapılan yanlışlarda ısrar edildi.

 Ne yazık ki belediyecilik hizmetlerde gelinen kötü nokta burası. Amacım, esnafımızla, mahallelilerimizle birlikte el ele verip, Pamukkale İlçemizi Pamukkaleliye yakışır bir şekilde, tüm mahallelere eşit hizmet vererek yönetmektir. Belediye hizmetlerini hiç kimseyi ayırmaksızın herkese eşit ulaşmasını sağlamaktır.

Whatsapp Image 2024 02 22 At 17.57.24

Pamukkale ilçesi hak ettiği hizmeti alabilmek için yıllarını artık boşa harcamayacak. İyiler kazanacak. Pamukkale hak ettiğini alacak. 41 kere maşallah diyeceğimiz iddialı 41 projelerimizle ilçemizin güzelliğine ayrı bir güzellik, ekonomisine yeni büyük katkılar, ilçe sakinlerine ise daha mutlu, huzurlu, bir ilçede yaşama fırsatı sunacağız. Destek sizden hizmet ben ve ekibimden.

Biz gece gündüz Pamukkale ilçesi için çalışmaya hazırız. Pamukkale her şeyin en güzelini hak ediyor ” dedi

Editör: Tahir Aygün