Denizli Haber - Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çok değerli katkıları ve büyük destekleri ile Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Forumu 2024’ün açılış programı Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde Denizli’de yapılacak uluslararası forum Karahayıt/Pamukkale bölgesinde geçtiğimiz yıl hizmete açılan PAÜ Termal Rehabilitasyon Merkezi’nde de düzenlenecek workshopları ve tanıtım gezileri ile devam edecek. Güncel ve başarılı uygulama örneklerini paylaşmayı, sektörün sorunlarına inovatif ve sürdürülebilir çözümler üretecek bir ortam sağlamayı ve sektörel iş birlikleri için kapsamlı bir platform oluşturmayı hedefleyen Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Forumu 2024’te termal sağlık turizmi alanında en son gelişmelerin paylaşılmasına, deneyimlerin aktarılmasına ve gelecekteki iş birliklerine olanak sağlayacak.

Pamukkale Üniversitesi Termal Rehabilitasyon Merkezi Tanıtılacak

Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Forumu 2024 ile Karahayıt/Pamukkale bölgesinde 2023 yılının Temmuz ayında hizmete açılan Pamukkale Üniversitesi Termal Rehabilitasyon Merkezi’ni sağlık turizmi alanında seçkin bir kurum olarak tanıtmak ise öncelikli hedef olacak.

Uluslararası ve ulusal alandan termal, rehabilitasyon veya sağlık turizmi konularında uzmanlığa sahip davetli konuşmacılar ile termal ve sağlık turizmi sektörüne büyük bir katkı sağlayacak Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Forumu 2024 hakkında detaylı bilgiye https://www.pau.edu.tr/termalturizmforumu/tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

İkinci cemre de suya düştü! İkinci cemre de suya düştü!

Forum programı hakkında detaylı bilgi için: https://www.pau.edu.tr/termalturizmforumu/tr/sayfa/program-32

Editör: Tahir Aygün