Denizli Haber - Vali Ömer Faruk Coşkun, Denizli'ye atandıktan sonra MÜSİAD Denizli Şubesini ziyaret etti. Ziyarette MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

VALİ COŞKUN MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ (2)

Vali Coşkun, toplantıda yaptığı konuşmada Denizli'nin girişimci bir il olduğunu ve deprem bölgesindeki desteğini gördüğünü belirtti.

VALİ COŞKUN MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ (3)

Ayrıca Denizli'nin her geçen gün sanayi alanında büyüdüğünü vurguladı. Vali Coşkun, yatırımcı ve üreticinin her zaman yanlarında olacaklarını ve sosyal projelerine de valilik olarak destek vereceklerini ifade etti. Ayrıca Denizli'nin tanıtımı ve turizmi için birlikte çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

VALİ COŞKUN MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ (4)

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ise Vali Coşkun'un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Denizli'nin sanayisi ve MÜSİAD etkinlikleri hakkında bilgi veren Boyacı, sanayicilerin karşılaştıkları bürokratik sıkıntıların hızlı bir şekilde çözülmesi gerektiğine dikkat çekti. Ziyaret sonrasında Boyacı, Vali Coşkun'a MÜSİAD'a özgü hediyeler takdim etti.

Denizli'de Duayen İş İnsanı Hayatını Kaybetti Denizli'de Duayen İş İnsanı Hayatını Kaybetti

VALİ COŞKUN MÜSİAD DENİZLİ ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ (5)

Editör: Tahir Aygün