“Türkiye’deki sivil toplum kuruluşları arasında bir ilk! DEGİAD, DGT TOKEN ve özel NFT koleksiyonu çıkarıyor” “Türkiye’deki sivil toplum kuruluşları arasında bir ilk! DEGİAD, DGT TOKEN ve özel NFT koleksiyonu çıkarıyor”

Denizli Haber - Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan mahalle muhtarları Denizli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde bir araya geldi. Çamlık Beyaz Kafe’de düzenlenen programa Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Damla Tuna Bilgen, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ile Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde görev yapan mahalle muhtarları katıldı. Muhtarlara tek tek hoş geldin diyen Başkan Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde şehir dışında olmasından dolayı programın bugüne nasip olduğunu belirterek herkesin Muhtarlar Günü’nü kutladı. Muhtarlığın vatandaşın derdini anlattığı ilk yer olduğunu kaydeden Başkan Zolan, “Sizler de vatandaşımızın bu taleplerini ilgili yerlere götürerek çözüm arıyorsunuz. Gerçekten vatandaşımızın derdini dinlemek, çözüm ortaya koymak, gayret göstermek hiç de öyle kolay değil. Onun için her birinizin gayretini, çalışmasını biliyorum. Bundan dolayı da çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Coşkun Ve Zolan Muhtarlarla Buluştu (1)

“BU MİLLETE HİZMET ETMEK ÇOK KUTSAL”

Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Tabii ki sizler bizim elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Mahallelerimizde eksik nedir, sıkıntı nedir? Sizlerin aracılığıyla bize geliyor ve yapılması gerekenler net bir şekilde bize ulaşıyor. Biz de mahallemizle ilgili sorunları, istekleri alma noktasında birlikte gayret gösteriyoruz. Bize yol arkadaşlığı yaptığınız, bizimle yürüdüğünüz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yerel yönetimlerin çok kolay bir iş olmadığını vurgulayan Başkan Zolan, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçları sonsuz, imkanlar belli. Onun için öncelikleri belirleyerek yapılması gereken işleri birlikte güçlü bir şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Allah yolumuzu açık etsin ve tabii ki yapmış olduğumuz hizmetleri kabul ve makbul eylesin. Bu millete hizmet etmek çok kutsal” ifadelerini kullandı.

Vali Coşkun Ve Zolan Muhtarlarla Buluştu (2)

“MUHTARLAR DEMOKRASİNİN İLK HALKASI”

Denizli Valisi Coşkun ise, tüm katılımcılara teşekkür ederek, tekrar tüm muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutladı. Vali Coşkun, “İnşallah bundan sonraki süreçte de hep birlikte Denizli’mize hizmet etme noktasında gayret göstereceğiz. Değerli Başkanımız da ifade etti; Demokrasimizin ilk halkası konumunda olan, vatandaşımıza en yakın noktada hizmet veren, adeta devletimizin, kurumlarımızın eli, ayağı, gözü mesafesinde olan siz değerli muhtarlarımız tabii ki hizmet etme noktasında çok kıymetli hizmetler yapıyorsunuz. Bu vesileyle tekrar sizlere hizmetlerinizden dolayı devletimiz, milletimiz adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi. Konuşmaların ardından Vali Coşkun ve Başkan Zolan bir süre muhtarlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Tahir Aygün