Denizli Haber - Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarına devam etti. Mahallelerde kurulan iftar sofralarına da katılan Berberoğlu, projelerini anlatıp destek istedi.

“Pamukkale’yi 4T Kurtaracak”

Saha çalışmaları esnasında kullandığı slogan olan “Pamukkale’yi 4T Kurtaracak”  sözünü davetleri üzerine MK yapım Mustafa Karapınar ve İbrahim İmamoğlu’nun programına katılan ve sorularını cevaplayan Berberoğlu, katıldığı programda 4T’ yi  açıkladı. Konuşmasında Berberoğlu ‘’ İlçe sakinlerimiz artık paralarının çarçur edilmesini, göstermelik projelere milyonların gömülmesini istemiyor. Onun için bende Pamukkale ilçesini Tarım, Turizm, Tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtaracak diyorum.

Pamukkale 26 İlden Daha Büyük

En kolay ulaşılabilir başkan olacağının ispatı üzerinde telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitini de dağıtan Berberoğlu, ’10 yıldır istediği belediye hizmetini alamayan Pamukkale ilçesinde, ilçe sakinleri artık değişim istiyor. Türkiye’deki 26 ilden daha büyük 61 mahallenin bağlı olduğu Pamukkale ilçesinde ayağı yere basan ilçe sakinlerimizin cepleri, tencerelerini, mutluluklarını, huzurlarını ve güvenliklerini sağlayacak projelerimizle geliyoruz” dedi.

Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur" Çavuşoğlu "Bugünden itibaren atılan imza ve yapılan ödemelerden personel sorumludur"

Sahada Birebir Seçim Çalışması

Aylardır sahada bire bir seçim çalışması yaptığını, çalışmalarına belediye meclis üyesi adaylarının da destek verdiğini anlatan Berberoğlu, ‘Pamukkalelinin her kuruş parasına sahip çıkacağız. İlçemizde DEPREM VE DOĞAL AFETLER için hazır bulunacak Afet ve Acil Yardım Birimi oluşturacağız. Acil durumlarda bölgeye daha hızlı destek olunması sağlanacak. Halkımıza, doğal afetler için düzenli eğitimler vereceğiz. Pamukkale halkımıza hizmet edeceğiz. Pamukkale Belediyesinde sorunlara çözüm bulmak için torpil aranmayacak. Belediyemizde parti ayrımı yapılmadan her vatandaşımıza çözüm odaklı hizmet verilecek. Artık Pamukkale Belediyesi'nin imkânları halk için kullanılacak. Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı. Pamukkale ilçesi şehrin örnek ilçesi olacak. İYİ’ler kazanacak, Pamukkale ve ilçe sakinleri kazanacak ” dedi

Editör: Tahir Aygün