Denizli haber - Uzman Yarar,"Eğer Amerika Birleşik Devletleri Ülkü Ocakları için kötü bir şey söylüyorsa, ben heykelini dikerim.

Masamıza Ülkü Ocakları Başkanı geldi. Beraber oturup sohbet ederken bana bir kitap gösterdi. Ve ben üzüldüm açıkçası. Çünkü biz ülkede değer üreten milliyetçi ruhları bile tanımıyoruz. Ne yaptıklarını bilmiyoruz. Ben kendi adıma üzüldüm. Yaptıkları faaliyetleri anlattılar bana şok geçirdim. Dijital ortam kurmuşlar ve insanları üniversiteye hazırlıyorlar. Hızlı okuma dahil olmak üzere birçok bölümler yapmışlar. Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan bir kitap hediye ettiler. Kitabın ismi 16 Türk Devletine Yolculuk. Zaman yolculuğu yaparak 16 Türk Devleti'ne giden çocuğun serüvenini anlatıyor" dedi.

Otizimli çocuklar 200 farklı türde çiçek yetiştiriyor Otizimli çocuklar 200 farklı türde çiçek yetiştiriyor

Ülkü Ocaklarının alt yapı çalışmalarını öven Mete Yarar, "Doğru yoldasınız arkadaşlar. Kitap basmak, geçmişi hatırlatmak değer oluşturabilmek siyaseten çok önemli. Diyoruz kulüpler nasıl doğru yönde gidebilir? Alt yapı oluşturarak. İyi yapılan şeyleri söylemek zorundayız, değer oluşturan her şeyi söylemek zorundayız diye düşünüyorum" diye konuştu.

Editör: Tahir Aygün