DSO Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi DSO Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleştirildi

Denizli Haber - Denizli Barosu, 07 Kasım 2023 Salı günü Yatırım Finansman Kurumsal İletişim Direktörü Dr. Barış Esen'in moderatörlüğünde düzenlenen "Cumhuriyet’in Yüzüncü Yılında Türkiye Ekonomisine Ve Borsaya Genel Bakış" etkinliğine ev sahipliği yaptı. Etkinliğin konuşmacıları arasında Yatırım Finansman Başekonomisti Erol Gürcan ve Yatırım Finansman Direktörü Dr. Nuri Sevgen yer aldı.

Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (1)

Baro Başkanı Avukat Adnan Demirdöğer'in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Türkiye'nin ekonomik geleceği ve borsadaki genel durumun ele alındığı içerik zengin bir panele ev sahipliği yaptı. Katılımcıların aktif soru ve cevaplarla etkileşimde bulunduğu etkinlik, Dr. Barış Esen'in moderatörlüğündeki başarılı yönetimiyle dikkat çekti.

Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (4)

Etkinlik, kokteyl ile son buldu. Katılımcılar, etkileşimli bir atmosferde geçen panelin ardından bir araya gelerek düşüncelerini paylaştılar. Denizli Barosu, bu tür etkinliklerle ekonomi ve finans konularında farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (7)Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (6)Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (5)Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (3)Yatırım Finansman'ın Öncü İsimleri Denizli Barosu'nda Ekonomi Ve Borsayı Değerlendirdi (2)