Denizli Haber - Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ndeki temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi, saha dışında örnek olmaya devam ediyor. Yeşil-siyahlılar Engelliler Haftası nedeniyle İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti.

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (1)

Ziyarette Genel Menajer Evren Yenice, İdari Menajer Mustafa Soğancı, Takım Menajeri Ömer Halat, Baş Antrenör Zafer Aktaş, takım kaptanı Rihards Lomazs, sporcular Jalen Hudson, Berke Aygündüz ve İsmail Karabilen yer aldı.

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (2)

KEYİF DOLU ANLAR GEÇİRDİLER

Engelli bireylerle yakından ilgilenen ve keyif dolu bir gün geçiren yeşil-siyahlılar çocuklara basketbol topu, atkı ve bere hediye etti. Ailelerle de görüşen yeşil-siyahlı ekip, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

“Festivalimizi altıncı kez gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık” “Festivalimizi altıncı kez gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık”

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (3)

“HEPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Genel Menajer Evren Yenice, “Engelliler Haftası dolayısıyla güzel bir ziyaret gerçekleştirdik. Biz kulüp olarak saha içi kadar saha dışında da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (5)

Hepimiz birer engelli adayıyız, bunu unutmadan hareket etmeliyiz. Bizlere kapılarını açan nedeniyle İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’na teşekkür ediyorum.

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (4)

Bizim için çok keyifli ve güzel bir gün oldu. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. İsmail Tosunoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Gürcan Kıraç, Yukatel Merkezefendi Belediyesine ziyaretten dolayı teşekkür etti.

YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (6)YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (7)YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (8)YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASINDA YALNIZ BIRAKMADI (9)

Editör: Tahir Aygün