Denizli Haber - Her yıl Kasım ayının sonu ya da Aralık ayının ilk haftasına denk gelen ‘Salı’ günü kutlanan “Dünya Paylaşım Günü” unutulmadı. Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi, “Dünya Paylaşım Günü” nedeniyle (PASVAK) Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Ziyarette Kulüp Başkanı Veli Deveciler, Başantrenör Zafer Aktaş, basketbolcular; Vrenz Bleijenbergh, Rihards Lomažs, Berke Atar, Oktay Güneş ve Çağatay Özkan katıldı. Yukatel Merkezefendi Belediyesi ekibini (PASVAK) Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz ve yönetim kurulu üyeleri Kerim Çıralı, Nafiz Öz ve Abil Çetin ağırladı.

YUKATEL MERKEZEFENDİ PASVAK’A EL VERDİ (1)

AŞÇILARA YARDIM ETTİLER, OYUNCAK HEDİYE ETTİLER

Merkezefendi Belediyesi Çiftçilere 100 Ton Gübre Desteği Sağladı Merkezefendi Belediyesi Çiftçilere 100 Ton Gübre Desteği Sağladı

Etkinlikte ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olan yemekler için kolları sıvayan yeşil-siyahlılar mutfakta aşçılara yardımcı oldu. Yemeklerin servisinde ve taşınmasında mutfak ekibine yardımcı olan sporcular, farkındalık oluşturdu. ‘Kitabımı ve Oyuncağımı Paylaşıyorum’ etkinliğine de katkıda bulunan sporcular, ihtiyaç sahipleri çocuklar için oyuncak ve basketbol topu hediye etti.

YUKATEL MERKEZEFENDİ PASVAK’A EL VERDİ (5)

BAŞKAN TOPUZ’DAN TEŞEKKÜR

Ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden (PASVAK) Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz, “Basketbol Süper Ligi’nde bizleri gururla temsil eden Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nin tüm temsilcilerine çok teşekkür ediyorum. Başkan Veli Deveciler, hocamız Zafer Aktaş ve sporcular bu özel günde bizleri çok mutlu etti. Paylaşmanın ne demek olduğunu, güzelliğini hep hatırlamaya ve yaymaya çalışıyoruz. Bizler Denizli için paylaşmaya ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü bir nebze olsun güldürmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YUKATEL MERKEZEFENDİ PASVAK’A EL VERDİ (3)

“HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL”

Yukatel Merkezefendi Belediyesi Başkanı Veli Deveciler, “Denizli’de yaptığı çalışmalarla her zaman takdir ettiğimiz PASVAK’ı ziyaret ettik ve çok mutlu olduk. Bu özel günde bir nebze de olsa destek vermeye çalıştık. Hocamız ve sporcularımızda burada farkındalık için bizlere eşlik etti. PASVAK’ın her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Hayat paylaşınca güzel… Bu bağlamda sesimizi duyurmaya çalıştık. Burada yapılan çalışmalara emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Deveciler ziyaret sonunda, Prof. Dr. Topuz’a forma hediyesinde bulundu ve topu fotoğraf çekimi ile etkinlik sona erdi.

YUKATEL MERKEZEFENDİ PASVAK’A EL VERDİ (4)YUKATEL MERKEZEFENDİ PASVAK’A EL VERDİ (2)

Editör: Tahir Aygün